O nas

Łączymy ludzi i pasjonujące wydarzenia

StubHub International uzyskuje niezależność dzięki nowym właścicielom po zatwierdzeniu przez CMA.

Wszystkie podmioty StubHub poza USA i Kanadą stają się nową niezależną grupą.

BOSTON, MASSACHUSETS, 8 września 2021. Digital Fuel Capital („Digital Fuel”), inwestycyjna firma operacyjna skupiająca się na budowaniu liderów w branży e-commerce, otrzymała zgodę brytyjskiego Urzędu ds. Konkurencji i Rynków (CMA), by zostać nowym właścicielem StubHub International (SHI).

Prezes Digital Fuel, Carson Biederman, powiedział: „Cieszymy się, że możemy zostać nowym właścicielem StubHub International. Przygotowania zajęły nam sporo czasu, ale dzięki temu zespoły w Londynie, Madrycie, Bilbao i Berlinie utworzą teraz nową niezależną firmę. Z niecierpliwością czekamy na rozwój StubHub International jako sprawnej i konkurencyjnej platformy biletowej, skoncentrowanej na wspieraniu fanów w dostępie do wydarzeń na żywo i bezpiecznym przekazywaniu biletów”.

Wayne Grierson, dyrektor generalny StubHub International, powiedział: „Naszą misją jest pomaganie fanom w uzyskiwaniu dostępu do niesamowitych wydarzeń. Cieszymy się, że możemy stać się niezależni, ponieważ pomagamy fanom wracać na koncerty, do teatrów i na stadiony”.

Informacje o StubHub International

W wyniku dochodzenia CMA w sprawie fuzji viagogo i StubHub ustalono, że międzynarodowe podmioty StubHub (wszystkie podmioty z wyjątkiem tych w USA i Kanadzie) mają zostać sprzedane i uniezależnione od StubHub i viagogo. Nowa niezależna grupa składa się z firm w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i na wielu innych rynkach międzynarodowych. StubHub umożliwia fanom kupowanie i sprzedawanie biletów na dziesiątki tysięcy wydarzeń. Wspierana przez wielokrotnie nagradzaną obsługę klienta gwarancja FanProtect™ od StubHub oznacza, że każdy bilet ma gwarancję ważności. W przeciwnym razie klienci otrzymają bilet zastępczy o równej lub wyższej wartości albo zwrot pieniędzy.

Informacje o firmie Digital Fuel Capital

Digital Fuel Capital to firma inwestycyjna z siedzibą w Bostonie i jeden z najaktywniejszych nabywców firm z branży e-commerce. Digital Fuel wspiera swoje firmy za pomocą wewnętrznego marketingu efektywnościowego, handlu elektronicznego, analizy danych i zasobów technologicznych, a także aktywnej współpracy między spółkami portfelowymi i strategicznych relacji z najlepszymi w swojej klasie partnerami zewnętrznymi.

Dlaczego warto zaufać StubHub?

Nasza gwarancja FanProtect to 100% bezpieczeństwa każdego zamówienia 
Każde zamówienie jest objęte pełną gwarancją i programem obsługi klienta od kupna biletu po zajęcie miejsca na imprezie. Wszystkie transakcje są objęte naszym programem ochrony, dzięki czemu możesz sprzedawać i kupować bilety ze stuprocentową pewnością. Zaufali nam fani i kibice na całym świecie — StubHub to idealna platforma szybkiego i bezpiecznego handlu biletami. 
Bezpieczne i pewne sprzedawanie biletów 
Wystawienie biletów jest bezpłatne. Można dowolnie zmieniać cenę, aż bilet zostanie sprzedany. Sprzedane bilety są szybko i bezproblemowo dostarczane do klientów, a sprzedawca otrzymuje płatność w terminie. My zajmujemy się całą komunikacją z kupującymi.
Możesz pewnie kupować bilety
Bilety są dostarczane na czas, są ważne – są dokładnie tym, za co płacisz. Jeśli dowolna z powyższych gwarancji nie zostanie zrealizowana, dostarczymy porównywalne lub lepsze bilety na wydarzenie lub zaoferujemy zwrot środków lub kredyt do wykorzystania na przyszłe zamówienia. Jeśli wydarzenie zostanie anulowane bez podania nowego terminu, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.
StubHub to największa na świecie platforma handlu biletami 
Na StubHub znajdziesz bilety na ponad 10 milionów wydarzeń sportowych, koncertów i przedstawień teatralnych w ponad 40 krajach. Co 1,3 sekundy ktoś kupuje bilet na StubHub.
Globalna społeczność
Wybierasz się na wakacje i chcesz zobaczyć coś ciekawego? Możesz kupować bilety z dowolnego miejsca na wydarzenie w dowolnej lokalizacji. Na StubHub mamy bilety na najważniejsze wydarzenia na świecie, a do tego zakupy są w 100% objęte Gwarancją FanProtect.
Zawsze służymy pomocą
W razie problemów pomożemy Ci je jak najszybciej rozwiązać. Korzystając z narzędzi w naszej witrynie, możesz w dowolnym momencie uzyskać odpowiedzi na pytania lub skontaktować się z nami.

Nasi globalni partnerzy

Informacje o firmie

Dostawca usług dla witryny www.stubhub.pl:
Ticketbis S.L.
Gran Vía 45, Planta 7
48011 Vizcaya (Bilbao)
España
Numer spółki: B95630034
Strona umowy i administrator danych w przypadku usług płatniczych świadczonych sprzedawcom:
PayPal Pte. Ltd
5 Temasek Boulevard
#09-01 Suntec Tower Five
Singapur 038985
I
PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.
22-24 Boulevard Royal
L-2449 Luksemburg

Kliknij tutaj w celu skontaktowania się z nami.

Powrót do góry