Zion y Lennox

Szukasz biletów na koncert Zion y Lennox? Nie mogłeś/aś lepiej trafić! W StubHub znajdziesz najlepsze bilety na Zion y Lennox oraz na setki innych wydarzeń muzycznych, kulturalnych i sportowych, które odbywają się nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Nasza platforma jest miejscem, w którym każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie. Nie zastanawiaj się dłużej i sięgnij już teraz po bilety na koncert Twojego ulubionego wykonawcy! Jeśli kochasz dobrą muzykę i lubisz się świetnie bawić w rytmie dobrze Ci znanych utworów to nie możesz przegapić koncertu Zion y Lennox! Zapraszamy na imprezę i życzymy fantastycznej zabawy i mnóstwa niezapomnianych wrażeń!


Gdzie

  • Wszystkie
  • Kolumbia
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia międzynarodowe

Arena Park Avenida Circunvalar, Barranquilla, Kolumbia
Juan Luis Guerra + Oscar de León + Wisin + Don Omar + Mr. Black + Zion y Lenox + Martín Elías + Twister El Rey + Pipe Peláez
Od 42 USD 170,72 zł Pozostało/y 72 bilety
Od 42 USD Pozostało/y 72 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.