Atlas Arena, Łódź, Polska

Tini Łódź

Tini, czyli Martina Stoessel, wraca do Polski! Tym razem artystka zaprezentuje swoją ostatnią pracę podczas trasy TINI - GOT MI STARTED 2017. To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów serialu Violetta, którzy będą mieli niezwykłą okazję usłyszenia swoich ulubionych piosenek. Wokalistka zaprezentuje także utwory z najnowszej płyty solowej Tini, będących zarazem ścieżką dźwiękową do filmu Tini: Nowe życie Violetty. Koncert odbędzie się na łódzkiej Atlas Arenie 6 kwietnia 2017.

Serial Violetta, emitowany przez kanał Disney Channel, odniósł niezwykły sukces na całym świecie, również w Polsce. Przygody nastoletniej Violetty ogląda młodzież na całym świecie, a piosenki, które są nieodłącznym elementem sitcomu, stały się przebojami. W rolę głównej bohaterki wcieliła się Martina Stoessel - młoda, argentyńska aktorka i piosenkarka, towarzyszą jej Jorge Blanco (León), Diego Dominguez (Diego), Lodovica Comello (Francesca) i inni. 

Podczas występów w Polsce przygotowanych jest wiele niespodzianek, o których przekona się publiczność, która będzie obecna na Atlas Arenie. Podczas show przewidziane są również imponujące efekty specjalne, nowe aranżacje i układy taneczne, które zachwycą wszystkich fanów serialu.

Nie przegap okazji zobaczenia Martiny i jej przyjaciół na żywo! Bilety na koncert Tini w Łodzi są już dostępne na StubHub, nie zwlekaj!


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

StubHub jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Tini

  • Tauron Arena, Kraków, Polska
  • Palacio Vistalegre, Madrid, Hiszpania
  • Hanns-Martin-Schleyer-Halle, Stuttgart, Niemcy
  • Hanns-Martin-Schleyer-Halle, Stuttgart, Niemcy
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.