Tauron Arena, Kraków, Polska

Tini Kraków

Bilety na koncerty Tini cieszą się w Polsce tak dużym powodzeniem, że artystka odwiedzi aż trzy polskie miasta. Trasa TINI – GOT ME STARTED TOUR 2017 rozpocznie się 3 kwietnia od występu w Krakowie, dwa dni później odwiedzi Trójmiasto, a 6 kwietnia Tini zaśpiewa na łódzkiej Atlas Arenie.

Sukces widowiska, podczas ostatniej trasy koncertowej, przeszedł nawet najśmielsze oczekiwania organizatorów. Koncerty obejrzało ponad 600 tysięcy fanów. Argentynka cieszy się niecodzienną popularnością nie tylko na scenie i w telewizji, ale także w swoich sieciach społecznościowych. Strona programu telewizyjnego emitowanego przez Disney Channel ma na facebooku ponad 6 milionów polubień a twiterrowy profil Tini Stoessel sumuje ponad 1,6 miliona fanów.

Violetta (w tej roli młoda, argentyńska aktorka i piosenkarka Martina Stoessel) to nastolatka, która wraca do rodzinnego Buenos Aires i rozpoczyna naukę gry na pianinie z studio muzycznym. Nauczycielka odkrywa jej niezwykły talent, nie tylko jako pianistki, ale też wokalistki. Muzyka jest nieodłącznym elementem jej życia, a śpiew towarzyszy jej przez cały czas. Razem z przyjaciółmi (w tych rolach Diego Ramos, Jorge Blanco, Diego Dominguez i Mercedes Lambre) zmierza się z nastoletnimi problemami i rozterkami, wtóruje im zawsze śpiew i taniec.

Sięgnij po bilety na koncert Tini w Krakowie! Nie przegap okazji usłyszenia ulubionych piosenek z serialu i z nowego filmu argentyńskiej gwiazdy! Śpiewaj i tańcz przy utworach z najnowszej płyty Tini (2016). Bilety na  TINI – GOT ME STARTED TOUR 2017 już są dostępne na StubHub, kup swoje zanim zostaną wyprzedane!


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

StubHub jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Tini

  • Atlas Arena, Łódź, Polska
  • Palacio Vistalegre, Madrid, Hiszpania
  • Hanns-Martin-Schleyer-Halle, Stuttgart, Niemcy
  • Hanns-Martin-Schleyer-Halle, Stuttgart, Niemcy
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.