Tauron Arena, Kraków, Polska

Informacje
System of a Down + Royal Republic + Red Sun Rising
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Impact Festival


System Of A Down - Impact Festival 2017 Kraków

Impact Festival po roku przerwy odradza się i powraca ze zdwojoną siłą! Jeden z najgłośniejszych festiwali w Polsce, po wcześniejszych edycjach w Łodzi i Warszawie tym razem zawita do Krakowa. Impreza odbędzie się 17 czerwca w hali Tauron Arena. Głównymi gośćmi będą System Of A Down i Linkin Park (LP wsytąpią 15.06), a sobotni line-up skompletują Royal Republic i Red Sun Rising – bilety na SOAD na Impact Festival 2017 już w sprzedaży na StubHub. Zapraszamy do Krakowa!

Kilka słów o SOAD - headlinerze Impact Festival 2017 w Krakowie

Formacja ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów, z których ostatnie dwa – Mezmerize i Hypnotize - ukazały się w 2005 roku. Zaledwie rok później SOAD podali wiadomość o zakończeniu działalności. Wokalista grupy, Serj Tankian, wydał cztery solowe albumy, a gitarzysta Daron Malakian założył własną kapelę, Scars on Broadway, oraz nawiązał współpracę z wieloma innymi artystami, wśród których znajduje się m.in. zespół Cypress Hill. Jesienią 2010 roku członkowie System Of A Down poinformowali o tym, że wkrótce znów połączą siły i wyruszą w trasę koncertową. Od tamtej pory SOAD gra głównie na festiwalach nadal budząc ogromne zainteresowanie i będąc głównym powodem, dla którego bilety na imprezy z ich udziałem są wyprzedawane w mgnieniu oka. Ostatni raz System zawitał do Polski w 2013 roku przyciągając do łódzkiej Atlas Areny tysiące fanów ze wszystkich zakątków kraju. Tym razem, już 17 czerwca, energiczne riffy i niekonwencjonalne wokale, które zadecydowały o międzynarodowym sukcesie SOAD, zabrzmią w krakowskiej Tauron Arenie. Jeśli nie chcesz przegapić jednej z najważniejszych muzycznych imprez roku nie zastanawiaj się dłużej i kup swoje bilety na koncert System Of A Down już teraz za pośrednictwem StubHub.

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

System Of A Down - Impact Festival 2017 Kraków

Tauron Arena

  • Kraków
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.