Swansea

Poznaj jeden z dwóch walijskich zespołów, które grają w angielskiej pierwszej lidze! Swansea City A.F.C. to zdobywca Pucharu Ligi Angielskiej z 2013 roku, dwukrotny półfinalista Pucharu Anglii i wielokrotny mistrz swojej rodzinnej Walii. Łabędzie grają na angielskich boiskach już od 1912 roku, a ich wierni kibice wypełniają stadion Liberty do ostatniego miejsca. Kup bilety na Swansea na StubHub  i zobacz, jak Walijczycy poradzą sobie w tegorocznym sezonie Premier League i na występach zagranicznych.

Zobacz, co potrafią walijskie łabędzie!

W regionie, w którym największą popularnością cieszyło się rugby, pojawienie się w 1912 roku drużyny piłkarskiej budziło raczej zdziwienie niż entuzjazm. A jednak drużynie ze Swansea Town udało się podbić serca wielbicieli sportu. Swansea A.F.C. jest obecnie klubem z ogromną rzeszą oddanych kibiców, którzy nie opuszczają ani jednego meczu swojej drużyny na ponad 20-tysięcznym stadionie Liberty. Dlatego bilety na Swansea to dla Ciebie stuprocentowa gwarancja ogromnych przeżyć w towarzystwie prawdziwych fanów brytyjskiego futbolu. W sezonie 2010/2011 Swansea awansowało do Premier League podczas historycznego meczu na stadionie Wembley. To był fantastyczny sezon dla piłkarzy, którzy w tamtym roku pokonali na swoim boisku takie mistrzowskie sławy, jak Arsenal, Liverpool i Manchester City. W 2013 roku, podczas sensacyjnego meczu z Bradford City, w którym łabędzie wygrały 5:0, Swansea zdobyło nareszcie Puchar Ligi Angielskiej. Tym samym Walijczycy zakwalifikowali się do Ligi Europy UEFA. Czy łabędziom uda się w tym sezonie powtórzyć tamten sukces? Kto wie, czy nie pomoże im w tym Łukasz Fabiański, broniący bramki Swansea od 2014 roku. Szanse wydają się duże, bo Polak uznany już został przez brytyjski magazyn Four Four Two za najlepszego bramkarza sezonu w Premier League, a koledzy z drużyny ogłosili go jednym ze swoich najlepszych zawodników.

Zacięta rywalizacja z Cardiff

Swansea to nie tylko pierwszoligowa gra i fantastyczny doping kibiców. Trzeba też wiedzieć, że klub jest znany ze swej odwiecznej rywalizacji z drugą walijską drużyną - Cardiff City. Nawet sami Brytyjczycy zaliczają ją do najbardziej zajadłych w całej Wielkiej Brytanii. Spotkania obu zespołów podczas South Wales derby to ogromne emocje na stadionie i zwiększone ryzyko zamieszek, kiedy kibice obu drużyn natykają się na siebie po zakończonym meczu.

Niezapomniane emocje dla fanów Premier League

Jeśli jesteś fanem angielskiego futbolu, to masz prawdziwe szczęście, bo znajdziesz tu bilety na mecze wszystkich angielskich drużyn Pucharu Anglii i Pucharu Ligi. Z biletami StubHub czekają na Ciebie otworem stadiony Manchester United, Chelsea, Arsenalu i wielu innych angielskich sław spod znaku lwa!


Gdzie

  • Wszystkie
  • Stany Zjednoczone
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia międzynarodowe

Talen Energy Stadium, Chester, Stany Zjednoczone
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Richmond City Stadium, Richmond, Stany Zjednoczone
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.