Torwar, Warszawa, Polska

Sting Warszawa

Sting wraca do Polski – tym razem Anglik zaśpiewa w Warszawie.  Dla miłośników muzyki na żywo rok 2017 zapowiada się naprawdę gorąco! Świetnym planem na przywitanie wiosny jest udział w znakomitym koncercie Stinga, który odbędzie się  27 marca w warszawskiej hali Torwar w ramach promocji nowej płyty 57TH & 9TH. Nie zwlekaj, kup swoje bilety na występ Stinga w Warszawie za pośrednictwem StubHub Polska i delektuj się na żywo brzmieniem jednego z najbardziej popularnych i charyzmatycznych wykonawców światowej sceny muzycznej.

Już możesz posłuchać nowej płyty Stinga

Popularność jaką cieszy się Gordon Matthew Thomas Sumner, znany pod pseudonimem Sting, świadczy o tym, że jest on porównywalny do dobrego wina: z biegiem lat staje się coraz lepszy. Były członek zespołu The Police, który właśnie ukończył 65 lat, 11 listopada wydał dwunastą już studyjną płytę solową. Nowy krążek nosi tytuł 57th & 9th, nawiązując do skrzyżowania, przy którym znajduje się wytwórnia fonograficzna, w której na co dzień pracuje Anglik. Sting zapewnia, że płyta zaskoczy fanów nowym energetycznym, rockowym brzmieniem jakie słyszymy np. w utworze otwierającym album: I Can’t Stop Thinking About You.

Oprócz Stinga, podczas koncertu zobaczymy również basistę brytyjskiej formacji Fiction Plane, Joe Stumnera oraz zespół The Last Bandoleros - rock'n'rollową formację łączącą pop, rock i styl tex-mex.

 


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

StubHub jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Sting

  • The Tabernacle Atlanta, Atlanta, Stany Zjednoczone
  • Nashville Municipal Auditorium, Nashville, Stany Zjednoczone
  • Myth, Saint Paul, Stany Zjednoczone
  • Aragon Ballroom, Chicago, Stany Zjednoczone
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.