Sevilla

Sevilla FC to jeden z czołowych klubów hiszpańskiej Primera Division. Choć klub ze stolicy Andaluzji nie podbija hiszpańskiej ligi od 1946 roku to ostatnimi laty daje o sobie znać na arenie europejskiej. Sewilscy piłkarze sięgnęli po trofeum pucharu UEFA/Ligi Europejskiej aż pięciokrotnie (2005, 2006, 2014, 2015 i 2016!) - wyczyn, który nie udał się dotąd jeszcze żadnej innej drużynie. Europejski hat-trick jest w dużej mierze zasługą baskijskiego trenera Andaluzyjczyków - Unaia Emery'ego, który potrafi wykrzesać ze swoich podopiecznych 100% talentu i waleczności.

Krychowiak po drugi raz z rzędu mistrzem Ligi Europejskiej z Sevillą!

W tym roku Sevilla FC pokonała w Bazylei FC Liverpool pod pieczą Jurgena Kloppa. Choć zwycięstwo 1:3 jest niewątpliwie zasługą całej ekipy oczy milionów Polaków były skierowane głównie na boiskowe poczynania Grzegorza Krychowiaka - podstawowy filar zarówno drużyny z Andaluzji jak i polskiej kadry narodowej. Krycha, mimo że w meczu z The Reds nie spisał się źle, nie wystąpił w roli głównego bohatera. Inaczej było w finale Ligi Europejskiej rozegranym w 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie przeciwko Dnipro Dniepropietrowsk (3:2) gdzie Biało-Czerwony obrońca popisał się znakomitym trafieniem do siatki Ukraińców.

Szukasz biletów na mecz Sevilli FC?

Jeśli jesteś kibicem piłkarskim, obejrzenie na żywo meczu z udziałem tak prestiżowej drużyny jak Sevilla FC na pewno stanowiłoby dla Ciebie nie lada przyjemność. Nad czym się jeszcze zastanawiasz? Sięgnij po bilety na Sevilla FC dostępne na portalu StubHub Polska i zapewnij sobie miejsce na trybunach przepięknego stadionu Sanchez Pizjuan! 

Trofea zdobyte przez Sevillę:

  • Primera Division: 1
  • Puchar Króla: 5
  • Superpuchar Hiszpanii: 1
  • Superpuchar Europy: 2
  • Liga Europejska: 5 (rekordzista)

Gdzie

  • Wszystkie
  • Wielka Brytania
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia międzynarodowe

Emirates Stadium, Londyn, Wielka Brytania
Od 107 USD 399,4 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 107 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Emirates Stadium, Londyn, Wielka Brytania
Od 98,15 USD 366,35 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 98,15 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.