Ergo Arena, Gdańsk, Polska Holding lub spółka?

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Scorpions


Scorpions Gdańsk

Legendy rocka wracają do Polski na kolejny koncert w tym roku! Bilety na grudniowy koncert Scorpions już czekają w StubHub! Przedstawiciele Scorpions, jednej z najbardziej znanych niemieckich kapeli hard rockowych, w 2017 roku wyruszyli w trasę koncertową z okazji swojego 50-cio lecia powstania zespołu. Tak! Niedawno minęło pół wieku odkąd Rudolf Schenker wraz z basistą Wolfgangiem Dzionym założyli grupę na przedmieściach Hannoveru. Teraz, ponad pięćdziesiąt lat później, możemy znaleźć na półkach sklepów ich 18 album studyjny Return to Forever (2015), na którym znajdziemy mieszankę dawnych utworów kapeli, które jednak z różnych powodów nigdy nie ujrzały światła dziennego, z kawałkami napisanymi niedawno, specjalnie na tą płytę. Nie zastanawiaj się dłużej i kup bilety na koncert Scorpions'ów w Polsce. Legedny rocka zagrają już w sobotę 1 grudnia na deskach Stadionu Narodowego w Warszawie!

Dodatkową atrakcją dla polskich fanów zespołu jest oczywiście fakt, że basistą Scorpions'ów jest polski muzyk Paweł Mąciwoda. Mąciwoda znany jest m.in. ze współpracy z zespołami TSA, Oddział Zamknięty, Pudelsi, Złe Psy czy Urszula.

Nie przegap koncertu, którego rockowa energia podniesie temperaturę będąc idealnym sposobem na przywitanie lata. Kup swoje bilety na koncert Scorpions w Warszawie zanim zostaną wyprzedane. Wszystkich uczestników wydarzenia czekają niezapomniane emocje. Zapraszamy na Stadion PGE Narodowy!

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Scorpions Gdańsk

Ergo Arena

  • Gdańsk
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.