Stadion Cracovii, Kraków, Polska

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Red Hot Chili Peppers


Red Hot Chili Peppers Kraków

Red Hot Chili Peppers wracają do Polski! To znakomita wiadomość dla tysięcy fanów RHCP, którzy nie mogli zobaczyć kultowej kalifornijskiej formacji podczas ostatniej edycji festiwalu Open’er w Gdyni lub dla tych, którzy chcą zobaczyć zespół ponownie. Tym razem kapela wystąpi w Krakowie. Koncert RHCP odbędzie się na terenie stadionu Cracovii we wtorek 25 lipca 2017. Pamiętaj, że już w najbliższy poniedziałek możesz nabyć Twoje bilety na Red Hot Chili Peppers za pomocą strony StubHub! Nie przegap wyśmienitej okazji do wzięcia udziału w jednej z najgorętszych imprez muzycznych nadchodzącego lata. Długie godziny świetnej muzyki i dobrej zabawy w znakomitej atmosferze już na Ciebie czekają!

RHCP zaprezentują swoją najnowszą płytę The Getaway

Bilety na Red Hot Chili Peppers to gwarancja niezapomnianych przeżyć, tym bardziej, że kalifornijska grupa nadal promuje swój najnowszy, jedenasty już, album The Gateway, który ukazał się zeszłego lata. Jak do tej pory krążek sprzedał się w ponad milionie kopii (w Polsce już zdążył pokryć się złotem pokonując próg 10 000 sprzedaży). 

Jak wygląda koncert Papryczek? Kiedy muzycy wychodzą na scenę, rozpoczyna się show. Charakterystyczny głos, energetyczne gitarowe brzmienie, intensywne basowe akordy oraz niezwykłe efekty wizualne, sprawią, że słuchacze stają się uczestnikami swoistego spektaklu. Tak będzie i tym razem; oprócz utworów z najnowszej płyty, pojawią się zapewne również kultowe kawałki takie jak Californication, Under The Bridge czy Dani California, co ucieszy fanów z większym stażem. Nadmorska impreza może być jedyną szansą, by w 2016 roku zobaczyć tę legendarną kapelę na żywo. Na kolejną taką okazję miłośnicy formacji będą musieli zapewne trochę poczekać.

 

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Red Hot Chili Peppers Kraków

Stadion Cracovii

  • Kraków
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.