Atlas Arena, Łódź, Polska Holding lub spółka?

Informacje
Godzina rozpoczęcia wydarzenia może ulec zmianie
Time to be confirmed
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Queen


Queen & Adam Lambert Łódź

Legenda muzyki już w listopadzie zawita do Polski! Zespół Queen to legenda rocka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. 20 albumów sprzedanych w ok. 300 milionach egzemplarzy, tysiące koncertów i cztery dekady pracy uczyniły z formacji prawdziwych liderów współczesnego rynku muzycznego. Koncert Queen + Adam Lambert już w piątek 6 listopada w Atlas Arenie w Łodzi!

Od 2009 roku Queen występuje z nowym wokalistą Adamem Lambertem. Pozostali członkowie zespołu zachwalają pracę z frontmanem, który pojawił się na miejscu Freddy'ego Mercurego. Jego umiejętności wokalne dorównują talentowi poprzednika i jest on pewnie jedną z niewielu osób na świecie, które naprawdę mogą wykonywać jego piosenki. Adam Lambert w żaden sposób nie stara się zastąpić Freddy'ego, ale użyczyć swojego talentu ze względu na tysiące fanów, którzy wciąż chcą oglądać i słuchać Queen na żywo. Współpraca zespołu z nowym frontmanem to póki co tylko program koncertowy, opierający się na wspólnych trasach koncertowych i występach.

Bilety na Queen + Adam Lambert w łódzkiej Atlas Arenie są już w sprzedaży na StubHub! Nie przegap okazji, by zobaczyć prawdziwą legendę rocka na żywo. Ta łącząca pokolenia muzyka i niezwykłe kompozycjie Freddy'ego Mercurego w świetnym wykonaniu Adama Lamberta i zespołu Queen to nie lada gratka dla nowych, jak i starszych fanów zespołu, którzy są mu wierni już od lat 70.

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Queen & Adam Lambert Łódź

Atlas Arena

  • Łódź
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.