Puchar Świata w Skokach Narciarskich

Jeśli oglądanie konkursu skokow narciarskich jest dla Ciebie synonimem dobrej zabawy to nie zwlekaj dłużej - najlepsze bilety na Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2018 już są dostępne na portalu StubHub! Skoki narciarskie od kilkunastu lat cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością, ale w tym roku zainteresowanie tą dyscypliną sportu jest wyjątkowo duże, a to wszystko dzięki fantastycznym wynikom polskich skoczków. Kibice przybywają na trybuny tysiącami, aby obejrzeć sukcesy Kamila Stocha, Piotra Żyły, Macieja Kota i reszty młodych sportowców na żywo. Bilety na skoki w Zakopanem i w Wiśle rozchodzą się błyskawicznie i są jednymi z najbardziej pożądanych wejściówek dostępnych na StubHub.

Początkowo jedynym polskim akcentem w kalendarzu Pucharu Świata były zawody w Zakopanem. Jednak z powodu wspaniałej atmosfery, jaka od lat panuje podczas konkursów w Polsce, Międzynarodowa Federacja Narciarska zdecydowała się, aby najlepsi skoczkowie z całego świata odwiedzali nie jedną, a dwie polskie miejscowości. W ten sposób w 2013 roku po raz pierwszy obok Zakopanego, także Wisła stała się gospodarzem konkursu Pucharu Świata. Od razu okazało się, że była to dobra decyzja, ponieważ polscy kibice stworzyli wspaniałą atmosferę.

Konkursy w Zakopanem i w Wiśle co roku przyciągają tysiące kibiców

Świetna zabawa jaka towarzyszy rywalizacji to wizytówka polskich zawodów w skokach narciarskich. Zarówno trybuny skoczni w Wiśle jak i w Zakopanym nigdy nie świecą pustkami. Zainteresowanie konkursami PŚ przyciąga w polskie góry tysiące kibiców różnych narodowości. W styczniu 2017 roku po raz kolejny byliśmy świadkami starcia najlepszych skoczków świata na skoczni im. Adama Małysza znajdującej się w jego rodzinnym mieście. Tej zimy, nasi zawodnicy udowodnili, że zarówno w konkursach indywidualnych jak i w zawodach drużynowych nie mają sobie równych. Czy chciałbyś (-ałabyś) kibicować skoczkom na żywo? Portal StubHuboferuje bilety na skoki narciarskie 2018 w Wiśle i Zakopanem. Jest to szansa bycia częścią wspaniałego wydarzenia. Niezależnie od temperatury powietrza, gwarantujemy Państwu, że będzie gorąco!


Gdzie

  • Wszystkie
  • Polska
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia: Polska

Wisła Skocznia Narciarska, Wisła, Polska
Konkurs drużynowy | Godzina rozpoczęcia może ulec zmianie
Team competition | Time to be confirmed
Niedostępne
Niedostępne
Wisła Skocznia Narciarska, Wisła, Polska
Konkurs indywidualny | Godzina rozpoczęcia może ulec zmianie
Individual competition | Time to be confirmed
Niedostępne
Niedostępne
Wielka Krokiew, Zakopane, Polska
Godzina rozpoczęcia może ulec zmianie
Time to be confirmed
Od 33,01 USD 123,23 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 33,01 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Wielka Krokiew, Zakopane, Polska
Godzina rozpoczęcia może ulec zmianie
Time to be confirmed
Od 36,17 USD 135 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 36,17 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.