Stadion Narodowy, Warszawa, Polska Holding lub spółka?

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn


POLSKA - Serbia | Mecz otwarcia ME w Siatkówce 2017

Ostatnie bilety na Mecz Otwarcia Eurovolley Poland 2017 wciąż w sprzedaży! Jeśli jeszcze nie masz swoich wejściówek na inaugurujące tegoroczne Mistrzostwa Europy Siatkarzy spotkanie Polska - Serbia nie czekaj dłużej i wykorzystaj okazję jaką daje Ci StubHub! Sięgnij już dziś po bilet i zapewnij sobie miejsce na trybunach Stadionu Narodowego!

Lato 2017 przyniesie nam olbrzymią dawkę sportowych emocji. Kolejny rok z rzędu Polska staje się międzynarodową stolicą siatkówki. Dzień, na który wszyscy kibice czekali z niecierpliwością, zbliża się wielkimi krokami. Już 24 sierpnia rozpocznie się Eurovolley Poland 2017 czyli Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn. Turniej, w którym zmierzy się 16 najlepszych drużyn narodowych Starego Kontynentu odbędzie się w czterech polskich miastach: Krakowie, Szczecinie, Gdańsku i Katowicach, ale uroczysty mecz inauguracyjny oraz ceremonia otwarcia mistrzostw ze względu na olbrzymie zainteresowanie publiczności zostaje rozegrany na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Trybuny największego w Polsce obiektu sportowego będą w stanie pomieścić, jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, nawet 70 000 kibiców. Atmosfera jaka zapanuje podczas meczu Polska – Serbia będzie jedyna w swoim rodzaju. Takiego meczu polska publiczność jeszcze nie widziała. 

Ceremonia otwarcia Eurovolley 2017 i mecz Polska – Serbia w cenie jednego biletu

Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do tysięcy fanów siatkówki, którzy wezmą udział w tym fascynującym, historycznym wydarzeniu. Kup swoje bilety na mecz Polska – Serbia za pośrednictwem StubHub. W pierwszy dzień ME 2017 oprócz meczu Polski z Serbią kibice zebrani na warszawskim Stadionie Narodowym będą mogli także delektować się uroczystą ceremonią otwarcia Eurovolley Poland 2017. Kup swoje bilety na mecze Polski na Mistrzostwach Europy Siatkarzy 2017 już teraz i kibicuj Biało-Czerwonym w drodze do kolejnego triumfu!

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

POLSKA - Serbia | Mecz otwarcia ME w Siatkówce 2017

Stadion Narodowy

  • Warszawa
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.