Stadion Narodowy, Warszawa, Polska

Informacje
Eliminacje do Mistrzostw Świata 2018
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Polska


Polska - Kazachstan

Reprezentacja Polski jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w eliminacyjnej grupie E. Naszymi przeciwnikami są Kazachstan, Dania, Armenia, Rumunia i Czarnogóra. Choć nie możemy lekceważyć żadnego z rywali jesteśmy pewni, że z odrobiną wysiłku i przede wszystkim z gorącym wsparciem biało-czerwonych kibiców reprezentacja Polski nie będzie miała problemów z awansem do mistrzostw Świata w Rosji. Zapraszamy do kibicowania naszej kadrze z trybun Stadionu Narodowego w Warszawie. Bilety na mecz Polska - Kazachstan, jak i na wszystkie pozostałe spotkania Polski w sprzedaży na StubHub! 

Pierwszy mecz z Kazachstanem, we wrześniu 2016 w Astanie, zaskoczył się niefortunnym remisem 2:2. Podopieczni Adama Nawałki rozegrali bardzo dobrą pierwszą połowę i po trafieniach Kapustki i Lewandowskiego (karny) prowadzili 0:2. Niestety po przerwie nasi piłkarze rozluźnili się, co bardzo szybko wykorzystali rywale doprowadzając do remisu i podziału punktów.

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Polska - Kazachstan

Stadion Narodowy

  • Warszawa
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.