Stadion Narodowy, Warszawa, Polska Holding lub spółka?

Informacje
Eliminacje do Mistrzostw Świata 2018
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Polska

  • Stadion Hanrapetakan (Republican Stadium), Erywań, Armenia

Polska - Czarnogóra

Kibicuj reprezentacji Polski w drodze do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji! Ostatnim meczem biało-czerwonej kadry w zasadniczej rundzie eliminacyjnej do Mundialu będzie pojedynek z Czarnogórą zaplanowany na 8 października 2017. W marcowym meczu rozegranym w Podgoricy nasi piłkarze pokonali Czarnogórców 1:2 umacniając się na pozycji lidera Grupu E. Czy masz już swoje bilety na mecz Polska – Czarnogóra? Jeśli nie, nie czekaj  - kup je już dziś za pośrednictwem StubHub i zasiądź na trybunach stadionu PGE Narodowego w Warszawie, aby wraz z dziesiątkami tysięcy kibiców gorąco dopingować polską ekipę!

Polska faworytem eliminacyjnej Grupy E

Polacy nie mogą narzekać na wylosowanie zbyt trudnych przeciwników. W "polskiej" grupie znalazły się reprezentacje Danii, Kazachstanu, Rumunii, Czarnogóry i Armenii. Oczywiście nie możemy lekceważyć żadnego oponenta, ale na szczęście uniknęliśmy mocniejszych rywali jak np. Anglia, Hiszpania czy Niemcy, na których trafiamy ostatnimi laty bardzo często. Reasumując, podopieczni Nawałki są faworytami do zwycięstwa grupy dającego bezpośredni bilet do Mundialu 2018.

Mecz Polski z Czarnogórą odbędzie się wczesną jesienią, kiedy nie zostało rozegranych więcej niż siedem lub osiem kolejek najważniejszych europejskich lig, a piłkarze nie są jeszcze wykończeni trudnościami sezonu prezentując optymalną formę. Październik to chyba optymalny moment do tego, aby nasza kadra udowodniła po raz kolejny na co ją stać. Najlepszym tego dowodem są wyniki ubiegłorocznych spotkań przeciwko Danii i Armenii (3:2 i 2:1 dla Polski), także rozegranych w październiku.

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Polska - Czarnogóra

Stadion Narodowy

  • Warszawa
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.