Piłka ręczna

Piłka ręczna to jedna z popularniejszych dyscyplin sportowych ostatnich lat w naszym kraju. Liczne sukcesy kadry narodowej na arenie światowej i polskich klubów w rozgrywkach międzynarodowych zaowocowały wzrostem prestiżu tego sportu wśród polskich kibiców. Na ostatnich Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Katarze w 2015 roku Biało-Czerwoni po zaciętej walce i niezmiernie kontrowersyjnych decyzjach sędziów ulegli w półfinałach gospodarzowi turnieju. W rezultacie, Polacy zostali udekorowani brązowymi medalami po pokonaniu broniącej złota z 2013 roku Hiszpanii w meczu o trzecie miejsce.

Mistrzostwa Świata we Francji w styczniu 2017

Niedawno poznaliśmy rywali Polaków w zbliżających się mistrzostwach świata, które odbędą się na początku stycznia 2017 w ośmiu francuskich miastach. Polska trafiła na grupę śmierci, w której stawi czoła Francji, Rosji, Brazylii, Japonii i Norwegii startującej dzięki dzikiej karcie.

Na StubHub możesz kupić bilety na najważniejsze mecze piłki ręcznej rozgrywane w Polsce i za granicą. Zapraszamy Cię do ogladania najciekawszych spotkań Twojej ulubionej drużyny w najlepszy możliwy sposób, czyli na żywo wprost ze stadionu. Sięgnij po swoje bilety na piłkę ręczną już teraz! 


Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.