Orange Warsaw Festival

Bilety na Orange Warsaw Festival 2017 są już dostępne! Ten jeden z największych i najbardziej popularnych festiwalów w Polsce już po raz dziewiąty zagości w stolicy kraju. Od 2008 roku tworzy ono niezwykłą markę, utożsamianą z najlepszymi koncertami zespołów reprezentujących różne gatunki muzyczne, style i pochodzenie. Tysiące fanów dobrej muzyki co roku przyjeżdża do Warszawy na ten niezwykły festiwal, który zapewnia koncerty, jak również Miasteczko Festiwalowe i masę atrakcji, które pozwalają bez przeszkód cieszyć się festiwalem do późnych godzin nocnych. Karnet dwudniowy na Orange Warsaw Festival 2017 zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich koncertów zarówno w piątek 2 jak i w sobotę 3 czerwca.

Tor Wyścigów Konnych Służewiec będzie miejscem występów gwiazd światowego formatu. Fanów Kings of Leon ucieszy ich kolejny występ w Polsce. Miłośnicy bardziej alternatywnych brzmień będą mieli w tym roku okazję zobaczyć m. in. Imagine Dragons, Justice, Kodaline, Years & Years oraz mnóstwo innych wykonawców, których poznamy już wkrótce. Gwiazdą pierwszego dnia festiwalu będą wykonawcy hitu Sex on Fire - Kings of Leon oraz fenomen sceny elektronicznej ostatnich lat - Martin Garrix. Ilość i jakość koncertów, które czekają nas w tym roku przytłacza, a jeszcze nie wszyscy artyści zostali ogłoszeni! 

Kup bilety na Orange Warsaw Festival 2017 zanim będą wyprzedane i nie przegap koncertów swoich ulubionych zespołów. Ciesz się trzema dniami pełnymi wrażeń i muzycznych uniesień. Bilety na Orange Warsaw Festival są w zasięgu ręki!

 


Gdzie

  • Wszystkie
  • Polska
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia: Polska

Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warszawa, Polska
Od 123,23 USD 460 zł Pozostało/y 70 bilety
Od 123,23 USD Pozostało/y 70 bilety
Zobacz bilety
Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warszawa, Polska
Od 70,46 USD 263 zł Pozostało/y 82 bilety
Od 70,46 USD Pozostało/y 82 bilety
Zobacz bilety
Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warszawa, Polska
Od 69,39 USD 259 zł Pozostało/y 88 bilety
Od 69,39 USD Pozostało/y 88 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.