Open'er Festival

Już ruszyła sprzedaż biletów na Open'er Festival 2017! Bądź jedną z pierwszych osób, które zapewnią sobie udział w najwybitniejszym festiwalu muzycznym w Polsce. Podczas edycji 2017 zobaczymy m.in. Radiohead, Foo Fighters i G-Eazy. Już niebawem poznamy resztę artystów. Impreza odbywająca się co roku w Gdyni to jeden z największych i najważniejszych festiwali muzycznych nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Organizatorzy już od pierwszej edycji festiwalu starają się, by line-up z roku na rok był coraz lepszy, a różnorodność prezentowanych artystów zaspokajała nawet najbardziej wybredne gusta. W 2016 roku uczestnicy imprezy mieli okazję zobaczyć na żywo m. in. Pharrella Williamsa, Florence and the Machine, Paul Kalkbrenner, Wiz Khalifa, PJ Harvey, Foals, Beirut, Chvrches, Sigur Rós oraz RHCP! Ale na gdyńskiej imprezie widzieliśmy nie tylko zagranicznych artystów - do line-up'u dołączyło kilku popularnych, polskich wykonawców: Dawid Podsiadło, Kortez, Małpa, Łona i Webber, Rebeka, Stara Rzeka, Coldair, Kroki i T'ien Lai. W tegorocznej edycji festiwalu headlinerami będą m.in. RADIOHEAD, FOO FIGHTERS THE XX. Oprócz nich wystąpią jeszcze THE WEEKEND, G-EAZY, MAC MILLER, JAMES BLAKE, PROPHETS OF RAGE i wiele, wiele innych wykonawców.

W dotychczasowych edycjach festiwalu gościły już muzyczne legendy takie jak Sex Pistols, Interpol czy Pearl Jam, jak również największe gwiazdy ostatnich lat, np. Rihanna, Coldplay, Jay-Z, Pharrell Williams, Kanye West czy Snoop Dog. Organizatorzy imprezy zapraszają również reprezentantów muzyki elektronicznej czy alternatywnej, takich jak The Chemical Brothers, Groove Armada czy Bjork.

Wydarzenie co roku przyciąga fanów najlepszej muzyki z całej Europy. Korzystna lokalizacja festiwalu, na Lotnisku Kosakowo w Gdyni, zapewnia nie tylko swobodne cieszenie się koncertami rozgrywanymi na wielu scenach, ale także korzystanie z ogromu atrakcji miasteczka festiwalowego, takich jest sztuki teatralne, projekcje kinowe, sety didżejskie, wystawy, instalacje artystyczne, pokazy mody, chill zone, wesołe miasteczko czy różnorodna strefa gastronomiczna. Pole namiotowe pozwala na tani nocleg w okolicy festiwalu oraz gdyńskiej plaży. Jest ona idealnym pomysłem na odpoczynek, regenerację sił przed koncertami oraz cieszenie się letnią pogodą i polskim wybrzeżem.

Organizatorzy Open'er Festival co roku starają się o najlepsze gwiazdy, udoskonalają infrastrukturę festiwalu oraz prześcigają się w coraz to nowych pomysłach, które od lat gwarantują Openerowi miejsce w czołówce najlepszych europejskich wydarzeń muzycznych. Przekonaj się o tym na własne oczy - kup już teraz bilety na Open'er 2017 na StubHub.

 

 


Gdzie

  • Wszystkie
  • Polska
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia: Polska

Lotnisko Gdynia-Kosakowo, Gdynia, Polska
Od 180,89 USD 736,07 zł Pozostało/y 92 bilety
Od 180,89 USD Pozostało/y 92 bilety
Zobacz bilety
Lotnisko Gdynia-Kosakowo, Gdynia, Polska
Od 80,85 USD 329 zł Pozostało/y 98 bilety
Od 80,85 USD Pozostało/y 98 bilety
Zobacz bilety
Lotnisko Gdynia-Kosakowo, Gdynia, Polska
Od 68,56 USD 279 zł Pozostało/y 94 bilety
Od 68,56 USD Pozostało/y 94 bilety
Zobacz bilety
Lotnisko Gdynia-Kosakowo, Gdynia, Polska
Od 122,63 USD 499 zł Pozostało/y 94 bilety
Od 122,63 USD Pozostało/y 94 bilety
Zobacz bilety
Lotnisko Gdynia-Kosakowo, Gdynia, Polska
Od 77,17 USD 314 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 77,17 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Lotnisko Gdynia-Kosakowo, Gdynia, Polska
Od 77,66 USD 316 zł Pozostało/y 82 bilety
Od 77,66 USD Pozostało/y 82 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.