Torwar, Warszawa, Polska Holding lub spółka?

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Nick Cave


Nick Cave & The Bad Seeds Warszawa

Całkiem niedawno ukazał się najnowszy, 16 album australijskiej formacji Nick Cave & The Bad Seeds zatytułowany Skeleton Tree. Ku radości polskich fanów rockowego zespołu artyści odwiedzą Polskę w ramach tegorocznej trasy koncertowej. Bilety na europejskie tournée grupy Nick Cave & The Bad Seeds już czekają na wszystkich fanów na StubHub! Trasa rozpocznie się w Wielkiej Brytanii pod koniec września, a niespełna miesiąc później, we wtorek 24 października kapela zawita do warszawskiej hali Torwar. Jeśli masz ochotę usłyszeć Nicka Cave'a w towarzystwie Złych Nasion na żywo nie zwlekaj i jak najszybciej sięgnij po swoje bilety na koncert dostępne na StubHub! 

Skeleton Tree to mroczna nostalgiczna podróż o mocnym przekazie

Najnowsza płyta zespołu Nick Cave & The Bad Seeds jest, jak zapewniają muzykoznawcy, jeszcze mroczniejsza od swoich poprzedniczek. Na jesiennym koncercie usłyszymy głęboki, łamany głos Cave’a nasycony szczerymi emocjami, cierpieniem i nostalgią. To właśnie moc wokalu lidera formacji oraz niebanalne teksty utworów sprawiają, że Australijczycy cieszą się takim uznaniem wśród publiczności potrafiącej docenić idealną fuzję i balans pomiędzy treścią a formą. 

Łatwo wybierz najlepsze bilety na koncert Nicka Cave'a za pomocą naszej interaktywnej mapy Torwaru

Torwar to zainaugurowana w 1953 r. i zmodernizowana w 1999 hala rekreacyjno-sportowa oraz lodowisko, na której odbywają się liczne koncerty oraz mecze siatkówki, koszykówki i hokeja. W tym roku, oprócz Nicka Cave'a na Torwarze wystąpią m.in. Tom Odell, Apocalyptica, Sting, KoRn i Evanescence. Hala znajduje się przy ulicy Łazienkowskiej, tuż przy stadionie Wojska Polskiego Legii Warszawa i w pobliżu Wisły. Fantastyczne położenie obiektu gwarantuje dobry dojazd, co jest wyjątkowo ważnym ułatwieniem podczas większych imprez przyciągających tysiące fanów. Spójrz na załączoną poniżej schematyczną mapę obiektu i wybierz te bilety na Nicka Cave'a, które najbardziej odpowiadają Twoim wymaganiom. 

Pamiętaj, że za pośrednictwem portalu StubHub łatwo, szybko i bezpiecznie możesz zarówno kupić jak i sprzedać swoje wejściówki na koncert Nicka Cave’a na Torwarze oraz na tysiące innych fascynujących wydarzeń kulturalnych i sportowych, które odbywają się w Polsce i za granicą. 

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Nick Cave & The Bad Seeds Warszawa

Torwar

  • Warszawa
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.