Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie 2017 - Paris Arena (Paryż)

Już wkrótce, tej wiosny, w dniach 5 - 21 maja, odbędą się kolejne Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie 2017 w kategorii Elite. Turniej zostanie rozegrany na dwóch obiektach: Lanxess Arena w Kolonii (Niemcy) i Paris Arena w Paryżu (Francja).  Na niemieckim lodowisku odbędą się mecze fazy grupowej Grupy B oraz dwa ćwierćfinały. Wybierz te mecze, które chciałbyś/ałabyś obejrzeć na żywo z trybun paryskiej hali i kup swoje bilety lub karnety na MŚ w Hokeju 2017 już dziś. Zespół StubHub przygotował bilety na poszczególne mecze, jak i karnety na wybraną reprezentację lub fazę turnieju. Rzuć okiem na dostępną ofertę, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!

W skład Grupy B, która rozegra swoje pierwsze potyczki właśnie na Paris Arena w Paryżu, wchodzą: Kanada, Finlandia, Czechy, Szwajcaria, Białoruś, Norwegia, Francja i Słowenia. Kibicujesz którejś z tych drużyn? Jeśli tak to rzuć okiem na dostępne bilety i kibicuj swoim faworytom na żywo z trybun areny. 


Gdzie

  • Wszystkie
Nie ma jeszcze żadnych zaplanowanych wydarzeń na Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie 2017 - Paris Arena (Paryż)
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.