Tauron Arena, Kraków, Polska Holding lub spółka?

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn


Mistrzostwa Europy w Siatkówce 2017 Finał + 3 miejsce

Nie przegap meczu, który zadecyduje o tym, która reprezentacja będzie dzierżyła tytuł siatkarskiego mistrza Europy przez następne dwa lata. Czy Francja zdoła obronić mistrzostwo? Czy może tym razem to Biało-Czerwoni, pod wodzą nowego selekcjonera Ferdinanda Di Giorgiego, sięgną po upragnione trofeum? Bilety na finał Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn 2017 już na Ciebie czekają na StubHub! Sięgnij po swoje wejściówki na ME 2017 już teraz i zasiądź na trybunach Tauron Areny w Krakowie w niedzielę 3 września. 

Pamiętaj, że kibice, którzy nabędą bilety na to wydarzenie będą mogli obejrzeć dwa mecze: pojedynek o brązowy medal, o 17:30, oraz finał siatkarskich ME o godz. 20:30. A Ty? Czy masz już swoje bilety na finał Eurovolley 2017? 

Finał Eurovolley 2017 odbędzie się 03/09/2017 na parkiecie krakowskiej Tauron Areny

Krakowska Tauron Arena jest już od kilku dobrych lat narodową świątynią siatkówki. Monumentalny obiekt gościł już finały Ligi Światowej, co roku odbywa się tam Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, a także wiele innych ważnych imprez siatkarskich. Ci, którzy mieli już okazję uczestniczyć w meczu siatkarskiej reprezentacji Polski dopingując Biało-Czerwonych z trybun Tauron Areny dobrze wiedzą jak wyjątkowa panuje tam atmosfera. Nie mamy żadnych wątpliwości, że podczas tegorocznego finału Eurovolley 2017 kibice nie zawiodą i razem z siatkarzami zapewnią nam niepowtarzalny wieczór pełen emocji i wyśmienitej zabawy. 

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Mistrzostwa Europy w Siatkówce 2017 Finał + 3 miejsce

Tauron Arena

  • Kraków
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.