Mieszane Sztuki Walki

Jeśli tu trafiłeś to najprawdpodobniej jesteś fanem mocnych sportowych wrażeń i poszukujesz biletów na zbliżającą się walkę lub galę MMA. MMA czyli Mixes Martial Arts to jedna z najpopularniejszych dziedzin na świecie zajmujących się sportami walki. Jak sama nazwa wskazuje, w MMA dozwolone są praktycznie wszystkie techniki walki wręcz. Fakt ten sprawia zapewnia większą różnorodność oglądanego widowiska i tym samym sprawia, że gale i turnieje przyciągają uwagę coraz większego grona kibiców, a najlepsi zawodnicy zyskują miano prawdziwych gwiazd.

Polscy kibice Mieszanych Sztuk Walki najchętniej wybierają gale KSW

Najpopularniejszą organizacją zajmującą się Mieszanymi Sztukami Walki w Polsce jest KSW, czyli Konfrontacja Sztuk Walki. Pierwsza gala KSW miała miejsce w lutym 2004 w Warszawie. Od tamtej pory miłośnicy tego bezlitosnego sportu doczekali się kolejnych 37 edycji. Ale KSW to tylko jedna z wielu federacji promujących Mieszane Sztuki Walki. Niektóre z pozostałych to m.in. Profesjonalna Liga MMA, Amatorska Liga MMA czy Fighters Arena. Zobacz na żywo pełne emocji walki takich gwiazd jak Stipe Miocic, Conor McGregor czy Karol Berdorf. 

Na co czekasz? Poszukaj wydarzenia, które chcesz obejrzeć na żywo i kup swoje bilety na galę MMA za pomocą StubHub Polska! 


Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.