Tauron Arena, Kraków, Polska Holding lub spółka?

X

Bilety na to wydarzenie są imienne.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Metallica


Metallica Kraków

No i wreszcie się doczekaliśmy! Po czterech latach Metallica wraca do Polski! Królowie metalu odwiedzą nasz kraj w ramach europejskiej części trasy koncertowej WorldWired Tour promującej najnowszy album kalifornijskiej kapeli zatytułowany Hardwired... to Self-Destruct (2016). Koncert Metalliki odbędzie się w sobotę 28 kwietnia 2018. Tak! Jeszcze rok musimy poczekać, aby zobaczyć Metallikę na żywo na koncercie w Krakowie, ale choć pozostało tak dużo czasu warto czym prędzej zaopatrzyć się w bilety. Bilety na koncert Metalliki w Polsce nie będą czekać długo bo zainteresowanie formacją odpowiedzialną za takie hity jak Nothing Else Matters czy Master of Puppets jest olbrzymie. Przypominamy, że najgorliwsi fani formacji mogą znaleźć na StubHub bilety na inne koncerty Metalliki m.in. w Anglii, Niemczech, Francji czy Szwecji. 

Czego możemy spodziewać się po koncercie Metalliki w Polsce?

Każdy fan metalu, który kiedykolwiek doznał zaszczytu jakim jest uczestniczenie w koncercie Metalliki wie, że to niezapomniane przeżycie. Lars Ulrich, James Hetfield, Kirk Hammett i Robert Trujillo jak nikt wiedzą jak rozkręcić nawet kilkudziesięciotysięczną publiczność (a właśnie takiej frekwencji oczekujemy po przyszłorocznej imprezie). Ponad dwie godziny najlepszego metalu, efekty pirotechniczne, niesamowite gitarowe solówki to tylko część tego co czeka nas na najbardziej oczekiwanym koncercie przyszłego roku. Chcesz to przegapić? Jeśli nie, nie czekaj dłużej i już dziś kup swoje bilety na Metalikę w krakowskiej Tauron Arenie!

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Metallica Kraków

Tauron Arena

  • Kraków
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.