Tauron Arena, Kraków, Polska

Linkin Park - Impact Festival 2017 Kraków

Impact Festival po roku przerwy odradza się i powraca ze zdwojoną siłą! Jeden z najgłośniejszych festiwali w Polsce, po wcześniejszych edycjach w Łodzi i Warszawie tym razem zawita do Krakowa. Impreza odbędzie się 15 i 17 czerwca w hali Tauron Arena. Głównymi gośćmi będą Linkin Park (supportowany przez rapera Machine Gun Kelly'ego) oraz System of a Down (SOAD wystąpi 17.06). Bilety na Linkin Park na Impact Festival 2017 już w sprzedaży na StubHub. Zapraszamy do Krakowa!

Znamy kolejną gwiazdę festiwalu: Linkin Park

Impact Festival w Krakowie to jedyna dla polskiej publiczności okazja do zobaczenia tych dwóch emblematycznych zespołów na jednej imprezie. Zarówno System jak i Linkin Park w ubiegłym dziesięcioleciu mieli bardzo znaczący wpływ na rozwój międzynarodowej sceny rockowej. Teraz, obydwie kapele będą dzielić scenę m.in., na przyszłorocznych festiwalach Download w Hiszpanii, Francji i Wielkiej Brytanii. 

Linkin Park już wielokrotnie odwiedzali Polskę. Kalifornijska formacja może pochwalić się sporym gronem fanów znad Wisły. Każdą dotychczasową wizytę Mike’a Shinody, Chestera Benningtona i spółki w naszym kraju można określić mianem sukcesu. Nie mamy wątpliwości, że występ podczas Impact Festival 2017 będzie kolejnym pamiętnym wydarzeniem. Zapraszamy do Krakowa. Bilety na Linkin Park czekają na wszystkich chętnych na StubHub

 

 


Informacje
Linkin Park + Machine Gun Kelly

Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

StubHub jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Impact Festival

Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.