KSW

NOWOŚĆ: Już wkrótce poznamy szczegóły dotyczące gali KSW 38, która odbędzie się już na początku kwietnia pod Warszawą!

Masz już bilety na najbliższą galę KSW? Konfrontacja Sztuk Walki, czyli polskie stowarzyszenie zajmujące się organizacją i promocją walk MMA, jest największą tego rodzaju organizacją w Europie. Na imprezach, zazwyczaj uczestniczy ośmiu zawodników (i zawodniczek bo od 19 edycji także odbywają się walki kobiet). W klatkach możemy zobaczyć najlepszych zawodników nie tylko z Polski, ale z całego świata. 

Pierwsza gala Konfrontacji Sztuk Walki odbyła się w 2004 roku w Warszawie. Od tego czasu sama organizacja, jak i grono jej wielbicieli i zawodników biorących udział w walkach, znacznie się rozrosły. Stolica gościła w sumie połowę dotychczasowych imprez. Innymy miastami, w których odbyły się gale są m.in: Wrocław, Gdańsk, Katowice, Kraków i Londyn. KSW współpracuje ze stowarzyszeniami mieszanych sztuk walki z innych krajów, wypożyczając i wymieniając zawodników. Po ponad dziesięciu latach doczekalimy się 39 edycji tej jakże popularnej imprezy przyciągającej na areny tysiące fanów z całego świata. Tym razem gala zawita na monumentalny Stadion Narodowy w Warszawie.

KSW 39 odbędzie się 27 maja w na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Całkiem niedawno mogliśmy być świadkami gali KSW 37. W grudniu Konfrontacja powróciła do Krakowa gdzie w klatce na nowoczesnej Tauron Arenie rękawice skrzyżowali m.in Mariusz Pudzian Pudzianowski i Paweł Popek Rak. Sprawdź, gdzie odbędzie się kolejna gala KSW i zobacz najlepsze walki z udziałem elity polskiego i zagranicznego MMA na własne oczy! Obejrzyj niebezpieczne i trzymające w napięciu pojedynki na ringach i w klatkach. Kibicuj najlepszym zawodnikom na żywo z trybun! Nie zwlekaj, Twoje bilety na KSW już czekają na Ciebie na StubHub!


Gdzie

  • Wszystkie
  • Polska
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia: Polska

Stadion Narodowy, Warszawa, Polska
Od 8,6 USD 35 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 8,6 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.