Stadion Narodowy, Warszawa, Polska

KSW Colosseum na PGE Narodowym Warszawa

Konfrontacja Sztuk Walki wraca do Warszawy! Najbliższa gala KSW 39 odbędzie się na stołecznym stadionie PGE Narodowym już 27 maja 2017! Bilety na KSW Colosseum na PGE Narodowym już w sprzedaży naStubHub! Szykuje się największa impreza w historii KSW. Już wkrótce okaże się, których zawodników zobaczymy w klatce podczas majowej gali. Jak na razie organizator potwierdził, że w klatce na pewno nie zabraknie Mariusza Pudziana Pudzianowskiego, mistrza wagi średniej Memeda Khalidowa, mistrza wagi ciężkiej Fernando Rodriguesa Jr. oraz debiutanta Damiana Janikowskiego. To właśnie Rodrigues skrzyżuje rękawice z Marcinem Różalskim w walce o pas wagi ciężkiej. Przypomnijmy, że Brazylijczyk w ubiegłym roku zdobył pas pokonując Karola Berdorfa. Walką wieczoru, natomiast, będzie pojedynek mistrzów czyli starcie Mańkowski vs Khalidov.

Niewątpliwie jedną z największych niespodzianek jakie przygotowali organizatorzy jest powrót do dyscypliny KSW Łukasza Jurasa Jurkowskiego (15-10, 4 KO, 6 Sub). 36-letni zwycięzca pierwszej edycji KSW już 27 maja stanie ponownie w klatce po sześcioletniej przerwie. Wkrótce dowiemy kto będzie oponentem Jurasa podczas zbliżającej się gali KSW 39.

Jeśli lubisz sporty walki nie możesz przegapić szansy zobaczenia KSW Colosseum na PGE Narodowym Warszawa na żywo. Kup bilety na KSW Colosseum na PGE Narodowym Warszawa już teraz. Pamiętaj, że to wydarzenie tylko dla kibiców o mocnych nerwach. W StubHub znajdziesz bilety na najlepsze imprezy KSW i najbardziej prestiżowe gale bokserskie. Nie czekaj aż ostatnie bilety zostaną wyprzedane. Kup swoje wejściówki na KSW 39 już dziś. Życzymy świetnej zabawy i niezapomnianych, sportowych wrażeń.

Kto wystąpi na KSW COLOSSEUM?

  1. MAMED KHALIDOV vs BORYS MAŃKOWSKI (walka wieczoru o pas MW 84kg)       
  2. MARIUSZ PUDZIANOWSKI vs TBA (HW 120kg) 
  3. FERNANDO RODRIGUES JR. vs MARCIN RÓŻALSKI (walka o pas HW 120kg) 
  4. TOMASZ NARKUN vs MARCIN WÓJCIK (walka o pas LHW 93kg) 
  5. MATEUSZ GAMROT vs TBA (walka o pas LW 70kg) 
  6. MARCIN WRZOSEK vs KLEBER KOIKE ERBST (walka o pas FW 66kg) 
  7. KAROL BEDORF vs MICHAŁ KITA (HW 120kg) 
  8. ARIANE LIPSKI vs DIANA BELBITA (walka o pas WFW 57kg)
  9. ŁUKASZ JURKOWSKI vs TBA (LHW 93kg) 
  10. DAMIAN JANIKOWSKI vs TBA (MW 84kg) 

NOWOŚĆ: Już wkrótce poznamy szczegóły dotyczące gali KSW 38, która odbędzie się już na początku kwietnia pod Warszawą! Walką wieczoru KSW 38 będzie pojedynek Sowiński vs Chlewicki.


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

StubHub jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.