Juventus

Juventus jest jednym z najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych drużyn Starego Kontynentu. Został założony w 1987 r. i zadebiutował w najwyższej kategorii narodowej w trzy lata później. Ta włoska drużyna jest najbardziej utytułowanym zespołem Serie A. W swoim dorobku posiada 30 tytułów Mistrza Włoch, 9 Pucharów Włoch, 6 Superpucharów Włoch oraz jest podwójnym zwycięzcą Ligi Mistrzów, posiada jeden Puchar Zdobywców Pucharów i 3 Puchary UEFA. Juve, lub jak nazywają włoski klub inni, Stara Dama, rozgrywa swoje domowe spotkania na nowczesnym obiekcie Juventus Stadium mogącym pomieścić ponad 41 000 miejsc siedzących.

Wśród piłkarzy Juventusu znalazły się takie gwiazdy jak Gianluigi Buffon, przez wielu uznawany za najlepszego bramkarza wszechczasów i obwołany bramkarzem roku we Włoszech w latach 1999, 2001 - 2006; Alessandro del Piero, który zagrał w ponad 700 oficjalnych spotkaniach i zdobył prawie 300 goli, Filippo Inzaghi, Roberto Baggio, Dino Zoff czy Michel Platini.

Do zobaczenia na trybunach!


Gdzie

  • Wszystkie
  • Stany Zjednoczone
  • Wielka Brytania
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia międzynarodowe

Principality Stadium, Cardiff, Wielka Brytania
Od 1 302,13 USD 4 860,46 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 1 302,13 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
MetLife Stadium, East Rutherford, Stany Zjednoczone
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Hard Rock Stadium, Miami Gardens, Stany Zjednoczone
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Gillette Stadium, Foxborough, Stany Zjednoczone
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.