Impact Festival

System Of A Down i Linkin Park będą headlinerami piątej edycji Impact Festival 2017! Bilety na koncert Linkin Park i SOAD w Krakowie już w sprzedaży na StubHub. Oprócz tych dwóch, kultowych już, kapel na scenie krakowskiej Tauron Areny zobaczymy także młodego, amerykańskiego rapera znanego jako Machine Gun Kelly (czwartek 15.06), szwedzką formację Royal Republic promującą swój najnowszy, czwarty album Uh Huh (2016) oraz oraz grunge'owy zespół z Ohio Red Sun Rising.

Impact Festival 2017 odbędzie się w dniach 15 i 17 czerwca w Krakowie!

Po roku przerwy fani mocnego brzmienia będą mieli okazję ponownie wziąć udział w najbardziej metalowym festiwalu w Polsce. Impact Festival doczekał się piątej edycji. W poprzednich latach impreza miała miejsce na łódzkiej Atlas Arenie i na lotnisku Bemowo w Warszawie oferując polskiej publiczności koncerty takich gwiazd jak Black Sabbath, Slipknot, Ramstein, Red Hot Chili Peppers, Slayer, Korn, Aerosmith, Godsmack czy Gojira. Rok w rok, bilety na Impact Festival rozchodzą się w mgnieniu oka. Tym razem gwoździem wieczoru będzie System Of A Down. Amerykanie ormiańskiego pochodzenia wracają do Polski po trzech latach, aby znowu rozgrzać scenę do czerwoności wszystkim dobrze znanymi utworami, wsród których na pewno nie zabraknie największych hitów zespołu takich jak Chop Suey!, Toxicity czy B.Y.O.B.


Gdzie

  • Wszystkie
  • Polska
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia: Polska

Tauron Arena, Kraków, Polska
15.06.17 Linkin Park + Machine Gun Kelly
17.06.17 Sustem of a Down + Royal Republic + Red Sun Rising
Od 193,43 USD 722 zł Pozostało/y 16 bilety
Od 193,43 USD Pozostało/y 16 bilety
Zobacz bilety
Tauron Arena, Kraków, Polska
Linkin Park + Machine Gun Kelly
Od 92,43 USD 345 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 92,43 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Tauron Arena, Kraków, Polska
System of a Down + Royal Republic + Red Sun Rising
Od 100,46 USD 375 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 100,46 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.