Stadion Energa, Gdańsk, Polska

Informacje
Guns N' Roses, Killing Joke, Virgin
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Guns N' Roses


Guns N' Roses Gdańsk

Już rozpoczęła się sprzedaż biletów na koncert Guns N’ Roses w Polsce! Legendarna kapela heavy metalowa wystąpi po raz pierwszy przed polską publicznością. Koncert Guns N’ Roses będzie miał miejsce na Stadionie Energa w Gdańsku już 20 czerwca 2017. 

Polscy fani Axl’a Rose’a, Slasha i reszty formacji nie mogli doczekać się pierwszego, pełnowymiarowego koncertu Guns’ów nad Wisłą. Co prawda lider grupy wystąpił już w Polsce w 2012 ze swoim zespołem, ale jeszcze nigdy nie było okazji, aby zobaczyć koncert kapeli w oryginalnym składzie. 

Bilety na pierwszy koncert Guns N’ Roses w Polsce czekają na StubHub

Od dłuższego czasu chodziły plotki, o tym, że członkowie zespołu mają zamiar ponownie stanąć razem na scenie. Na szczęście okazały się one prawdziwe i po ponad 23 latach Guns N’ Roses znów zagrają razem. Kapela wyrusza w ogólnoświatową trasę koncertową Not is the Lifetime Tour 2017, która po wielu koncertach w Ameryce, odwiedzi Azję, Australię, a następnie Europę. Europejskie tournée rozpocznie się w maju w Dublinie, po czym zaliczy kilkanaście przystanków na Starym Kontynencie. Pierwsza część trasy okazała się absolutnym sukcesem, a bilety na koncerty Guns N’ Roses wyprzedały się w ponad 2 milionach egzemplarzy! Jeśli nie chcesz przegapić imprezy w Gdańsku, pośpiesz się i sięgnij już dziś po swoje bilety na Guns and Roses w Polsce! Najlepsze wejściówki na pierwsz polski koncert kapeli czekają na Ciebie na StubHub.

Killing Joke i Virgin rozkręcą publiczność przed Slashem

Zanim na scenę wyjdą gwiazdy formacji Guns N' Roses posiadacze biletów na koncert w Trójmieście będą mogli się rozgrzać przy muzyce kultowej kapeli pochodzącej z Lonynu wykonującej rocka industrialnego - Killing Joke oraz przy wszystkim dobrze znanej Virgin - czyli Dorocie Dodzie Robaczewskiej! Czy doda ponownie, podobnie jak w ubiegłym roku, zaśpiewa u boku Slasha? Wciąż masz szansę zdobyć swoje bilety na koncert Guns N' Roses w Trójmieście i przekonać się o tym na wlasne oczy!

Inną kapelą, która zadebiutuje w naszym kraju także 20 czerwca 2017 będzie Evanescence. Jeśli chcesz zobaczyć na żywo Amy Lee wraz z resztą oryginalnego składu na żywo na koncercie w Warszawie rzuć okiem na dostępne bilety.

  

 

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Guns N' Roses Gdańsk

Stadion Energa

  • Gdańsk
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.