Stadion Energa, Gdańsk, Polska

Guns N' Roses Gdańsk

Już rozpoczęła się sprzedaż biletów na koncert Guns N’ Roses w Polsce! Legendarna kapela heavy metalowa wystąpi po raz pierwszy przed polską publicznością. Koncert Guns N’ Roses będzie miał miejsce na Stadionie Energa w Gdańsku już 20 czerwca 2017. 

Polscy fani Axl’a Rose’a, Slasha i reszty formacji nie mogli doczekać się pierwszego, pełnowymiarowego koncertu Guns’ów nad Wisłą. Co prawda lider grupy wystąpił już w Polsce w 2012 ze swoim zespołem, ale jeszcze nigdy nie było okazji, aby zobaczyć koncert kapeli w oryginalnym składzie. 

Bilety na pierwszy koncert Guns N’ Roses w Polsce czekają na StubHub

Od dłuższego czasu chodziły plotki, o tym, że członkowie zespołu mają zamiar ponownie stanąć razem na scenie. Na szczęście okazały się one prawdziwe i po ponad 23 latach Guns N’ Roses znów zagrają razem. Kapela wyrusza w ogólnoświatową trasę koncertową Not is the Lifetime Tour 2017, która po wielu koncertach w Ameryce, odwiedzi Azję, Australię, a następnie Europę. Europejskie tournée rozpocznie się w maju w Dublinie, po czym „zaliczy” kilkanaście przystanków na Starym Kontynencie. Pierwsza część trasy okazała się absolutnym sukcesem, a bilety na koncerty Guns N’ Roses wyprzedały się w ponad 2 milionach egzemplarzy! Jeśli nie chcesz przegapić imprezy w Gdańsku, pośpiesz się i sięgnij już dziś po swoje bilety na Guns and Roses w Polsce! Najlepsze wejściówki na pierwsz polski koncert kapeli czekają na Ciebie na StubHub.

Inną kapelą, która ,,zadebiutuje" w naszym kraju także 20 czerwca 2017 będzie Evanescence. Jeśli chcesz zobaczyć na żywo Amy Lee wraz z resztą oryginalnego składu na żywo na koncercie w Warszawie rzuć okiem na dostępne bilety.

  

 


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

StubHub jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Guns N' Roses

Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.