Motoarena Toruń, Toruń, Polska Holding lub spółka?

Informacje
Godzina rozpoczęcia może ulec zmianie
Time to be confirmed
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Grand Prix na Żużlu


Grand Prix Polski Toruń 2017

Żużel wraca do Torunia! Już 7 października odbędzie się przedostatnie Grand Prix sezonu 2017. Jeśli chcesz zobaczyć na żywo jedne z najbardziej ekscytujących wyścigów motocyklowych nie zwlekaj i kup bilety na Grand Prix Polski na Żużlu w Toruniu 2017 za pośrednictwem StubHub. To prawdziwa gratka dla każdego fana sportów motorowych.

Wyścig w Toruniu zaliczany jest do elity wśród żużlowych Grand Prix nie tylko ze względu na najwyższy poziom zawodów, ale też na niepowtarzalną atmosferę jaka panuje na trybunach stadionu. Mistrzostwa Świata na Żużlu to widowisko dla kibiców o bardzo mocnych nerwach. Każdy wyścig to olbrzymia dawka intensywnych, sportowych emocji. Zacięta rywalizacja motocyklistów trzyma w napięciu do ostatniej sekundy bo większość meczów jest bardzo wyrównana, a zwycięzca najczęściej wyłania się dopiero w ostatniej chwili biegu. 

Sezon 2017 Indywidualnych Mistrzostw Świata w Żużlu składa się z 12 wyścigów, które odbywają się w dziewięciu krajach. W tym roku w stawce startuje czterech Polaków: Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Maciej Janowski i Patryk Dudek (przypomnijmy, że Jarosław Hampel wciąż powraca do formy po poważnej kontuzji nogi). Pierwsze Grand Prix 2017 będzie miało miejsce w Krsko, w Słowenii 39 kwietnia, a ostatni wyścig zostanie rozegrany w australijskim Melbourne 28 października. Polska jest gospodarzem aż trzech z 12 GP. Pierwsze tegoroczne Grand Prix Polski odbędzie się 13 maja, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Już w sierpniu żużel wróci do Gorzowa Wielkopolskiego, a przedostatnie GP odbędzie się właśnie 7 października na torze toruńskiej Motoareny. 

StubHub zaprasza Cię do wzięcia udziału w speedway'owym Grand Prix Polski w Toruniu na żywo i obejrzenia najlepszych wyścigów wprost z trybun Motoareny im. Mariana Rosego. Szykuje się bardzo dobra zabawa i super emocje!

 

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Grand Prix Polski Toruń 2017

Motoarena Toruń

  • Toruń
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.