Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp., Polska Holding lub spółka?

Informacje
Godzina rozpoczęcia może ulec zmianie
Time to be confirmed
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Grand Prix na Żużlu


Grand Prix Polski Gorzów 2017

Żużlowe Grand Prix wraca do Polski już w sierpniu a wraz z nim mnóstwo świetnej zabawy dla tysięcy miłośników czarnego sportu. A Ty? Czy chcesz obejrzeć mecze SGP na torze im. Edwarda Jancarza w Gorzowie na żywo? Nic prostszego! Na StubHub Polska znajdziesz najlepsze bilety na SGP Gorzów 2017. Nie zwlekaj! Zobacz na własne oczy jak powiedzie się walczącym o podium Maciejowi Janowskiemu i Bartoszowi Zmarzlikowi. 

Speedway Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim to drugie w tegorocznym sezonie indywidualnych mistrzostw świata biegi rozgrywane w Polsce. W maju byliśmy świadkami SGP Polski na warszawskim Stadionie Narodowym, a już w październiku żużel odwiedzi toruńską Motoarenę czyli jeden z najbardziej ulubionych przez kibiców torów w naszym kraju. 

Kilka słów o gorzowskim stadionie

Położony pomiędzy ulicami Kwiatową i Jasną stadion żużlowy im. Edwada Jancarza (Stadion Stali Gorzów) został oddany do użytku w 1951 roku. Na inaugurację toru rozegrano turniej o Stalowy But. Dzięki inwestycji ok. 40 mln zł i wiążącym się z nią przebudowom, najpierw w 2003 roku, a następnie w latach 2008 – 2011 obiekt przerodził się w nowoczesny stadion mogący pomieścić ponad 15.000 kibiców na dwóch trybunach (dolnej i górnej) oprócz ok. 2.000 miejsc stojących. Obecny rekord toru wynosi 58,00 sek. i został on ustanowiony w maju 2002 roku przez Duńczyka Nielsa K. Iversena broniącego barw Stali Gorzów Wielkopolski w meczu ekstraligowym przeciwko Stelmetowi Zielona Góra.

Szukasz biletów na Grand Prix Polski 2017 w Toruniu? Kliknij tutaj!

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Grand Prix Polski Gorzów 2017

Stadion im. Edwarda Jancarza

  • Gorzów Wlkp.
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.