Friends Arena, Sztokholm, Szwecja

Finał Ligi Europy 2017

Kochasz piłkę nożną? Jeśli tak, to na pewno nie zechcesz przegapić jednego z najważniejszych wydarzeń piłkarskich wiosny! Tym razem to Szwecja zamieni się w europejską stolicę futbolu. To właśnie na sztokholmskiej Friends Arena już 24 maja 2017 odbędzie sie mecz finałowy Ligi Europy 2016/2017. Ostatnie trzy puchary wędrowały do Sevilli. Czy i tym razem to drużyna z Andaluzji sięgnie po trofeum? To okaże się już niedługo. Jedno jest pewne: nie zabraknie piłkarskich emocji i dużej ilości futbolu na najwyższym europejskim poziomie!

Jak wygląda finał Ligi Europejskiej widziany na żywo z trybun?

Czy wiesz co gwarantują bilety na finał Ligi Europy 2017? Intensywny blask potężnych jupiterów oświetla wypełniony po brzegi stadion Friends Arena koncentrując się na zielonej, równo przystrzyżonej, mieniącej się w blasku świateł murawie, po której już od kilku minut stąpa 22 zawodników obu drużyn ubiegających się o Puchar Ligi Europy 2017. Tego gorącego, majowego wieczoru Sztokholm tętni życiem, a piłkarska atmosfera wyczuwalna jest we wszystkich zakątkach miasta tak jak działo się to przed rokiem w Bazylei. 

Z jednej z trybun dochodzą śpiewne okrzyki kibiców jednej z drużyn którzy przemierzyli setki kilometrów, aby zobaczyć na żywo swoich idoli walczących w pocie czoła o bezcenne zwycięstwo - zwycięstwo, które będzie równoznaczne z upragnionym mistrzostwem. Ale nie tylko kibice zespołu gości bezgranicznie wierzą w triumf swoich faworytów - fani gospodarzy także są pewni, że to właśnie ich barwy okażą się zwycięskie tego wieczoru. "We are the Champions" - To my jesteśmy mistrzami - skandują najbardziej gorliwi kibice z przeciwległej trybuny. Za nimi powoli podążają i ci mniej śmiali, z początku podśpiewując po cichu, aby po chwili wykrzyczeć na całe gardło hymn śpiewany niegdyś przez Freddie'go Mercury'ego. Atmosfera jest z minuty na minutę coraz gorętsza bo już niebawem rozbrzmi gwizdek sędziego dający sygnał do rozpoczęcia pojedynku o tytuł mistrza Ligi Europejskiej 2017. Nie przegap jednego z najbardziej oczekiwanych meczów roku - kup już teraz swoje bilety na finał Ligi Europy 2017 na StubHub i zapewnij sobie miejsce na trybunach stadionu Friends Arena w Sztokholmie.


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

StubHub jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Liga Europy

Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.