Ennio Morricone

Czy masz już swoje bilety na koncert Ennio Morricone w Polsce? Najsłynniejszy żyjący kompozytor po raz kolejny zagra w kraju nad Wisłą. Po sukcesie tegorocznego koncertu we Wrocławiu nikt nie wątpił, że artysta wkrótce zawita do Polski ponownie. Tym razem przystankiem trasy koncertowej 2017 będzie Kraków.

Twórczość Ennio Morricone czyli podróż przez 60 lat muzycznej magii

Kto z nas nie zna muzyki Ennio Morricone? Każdy chyba choć raz nucił pod nosem melodię z filmu Dobry, zły i brzydki. Morricone, w przeciągu swojej 60 letniej kariery artystycznej, napisał ponad pół tysiąca utworów muzyki filmowej, z których duża część stała się nieodłączną częścią kultury współczesnego kina. Dziesiątki blockbusterów sporą część swojego sukcesu zawdzięczają właśnie muzyce włoskiego kompozytora. Najbardziej znane z nich to, już wymieniona Trylogia dolarowa, czyli seria Spaghetti Westernów w reżyserii Sergio Leone z Clintem Eastwoodem w roli głównej, przepiękny obraz z życia piątki przyjaciół w żydowskiej dzielnicy Nowego Jorku w latach 20 Dawno temu w Ameryce, Misja, Nietykalni czy Cinema Paradiso.

Najbardziej zasłużona nagroda Oscara wszech czasów?

Ciekawostką jest, że choć Morricone był nominowany do nagrody Oscara aż sześciokrotnie (po raz pierwszy w 1978 roku za Niebiańskie dni) dopiero podczas tegorocznej 88 gali otrzymał swoją pierwszą statuetkę za ścieżkę dźwiękową do najnowszego filmu w reżyserii Quentina Tarantino Nienawistna Ósemka. Dekadę wcześniej, w 2007 roku, Akademia przyznała kompozytorowi honorowego Oscara za całokształt twórczości. Teraz, razem z StubHub, możesz zdobyć bilety na koncert Ennio Morricone i delektować się muzyką jednego z największych geniuszy muzycznych w historii. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!


Gdzie

  • Wszystkie
  • Irlanda
  • Niemcy
  • Szwajcaria
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia międzynarodowe

Hallenstadion, Zurich, Szwajcaria
Od 155,26 USD 631,8 zł Pozostało/y 28 bilety
Od 155,26 USD Pozostało/y 28 bilety
Zobacz bilety
Olympiahalle, Monachium, Niemcy
Od 151,85 USD 617,91 zł Pozostało/y 30 bilety
Od 151,85 USD Pozostało/y 30 bilety
Zobacz bilety
Olympiahalle München, München, Niemcy
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
SAP Arena, Mannheim, Niemcy
Od 151,85 USD 617,91 zł Pozostało/y 38 bilety
Od 151,85 USD Pozostało/y 38 bilety
Zobacz bilety
SAP Arena, Mannheim, Niemcy
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
3Arena Dublin, Dublin, Irlandia
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.