Zapewnij sobie już dziś bilety na Disney on Ice - Zaczarowany Świat Disneya - niezwykły spektakl na lodzie, który już od ponad 25 lat przenosi dzieci w świat marzeń i fantazji wraz z ich ulubionymi bohaterami filmów Disney'a. Podziwiana na całym świecie rewia łyżwiarska zabierze nas w długą podróż przez wiele bajkowych scenerii. Zobaczymy, co słychać pod Lwią Skałą u Simby, Timona i Pumby. Odwiedzimy głębiny oceanu, gdzie Arielka bawi się ze swymi przyjaciółmi. Wraz z Piotrusiem Panem i Wandą przeniesiemy się z Londynu do Nibylandii, gdzie dołączy do nas Dzwoneczek. Wybierzemy się również do Arendelle, gdzie czekają już na nas Anna i Elsa, Kristoff oraz przemiły bałwan Olaf.

Disney on Ice w 2017 roku w pięciu polskich miastach

Mistrzowska reżyseria i choreografia, dynamiczna muzyka, zapierające dech w piersiach dekoracje i kostiumy przygotowane przez amerykański zespół o bogatych doświadczeniach w realizacji rewii na lodzie i spektakli muzycznych, gwarantują niezapomniane przeżycia dla widzów w każdym wieku. Kup już dziś swoje bilety na Disney on Ice 2017: Zaczarowany Świat Disney'a. Spektakl odwiedzi Warszawę (Torwar), Kraków (TAURON Arena), Gdańsk (Ergo Arena), Łódź (Atlas Arena) i Katowice (Spodek).

Z powodu ogromnego zainteresowania biletami na przedstawienia Disney on Ice, organizator dodał nowe daty staktakli. Wybierz miasto z poniższej listy, aby zobaczyć daty przedstawień i ceny biletów.

Kliknij w miasto, aby zobaczyć pełną listę spektakli
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.