Parken Stadion, Kopenhaga, Dania

Dania - Polska

Jeśli cieszy Cię oglądanie zwycięstw naszej kadry kibicuj reprezentacji Polski podczas meczów w eliminacjach do mistrzostw świata 2018 w Rosji. Bilety na mecz Dania - Polska, który odbędzie się 1 września 2017 na murawie Parken Stadion w Kopenhadze czekają na Ciebie i na Twoich znajomych w StubHub. Choć Mundial 2018 jeszcze daleko, trwa zacięta walka o cenne punkty pozwalające na awans do finałów. Nie czekaj, aż najlepsze wejściówki zostaną wyprzedane, zapewnij sobie wybrane miejsca na trybunach już teraz i towarzysz naszym kadrowiczom w drodze do MŚ. Warto zaznaczyć, że zwycięstwo z Danią może zapewnić Polsce pierwsze miejsce w grupie i bezpośredni awans do Mundialu.

Statystyki przemawiają za zwycięstwem Danii, lecz to Polska przoduje w rankingu FIFA

Przypomnijmy, że wrześniowe spotkanie będzie 23 konfrontacją obu reprezentacji. Ostatni mecz Polska - Dania rozegrany w październiku na warszawskim Stadionie Narodowym zakończył się zwycięstwem podopiecznych Adama Nawałki 3:2. Choć ogólny bilans nie jest korzystny dla naszych rodaków (8 zwycięstw, 2 remisy i 12 porażek), to warto zaznaczyć, że w 1977 roku Polska i Dania zmierzyły się dwukrotnie, właśnie w eliminacjach do MŚ, i to polska kadra była górą w obu starciach. Jeśli jednak wziąć pod uwagę pozycję w rankingu FIFA to zdecydowanie prowadzi Polska. Biało-Czerwoni zakończą rok 2016 na 15 pozycji, a Duńczycy są uplasowani dopiero na miejscu 50.


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

StubHub jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Dania

  • Parken Stadion, Kopenhaga, Dania
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.