Ernst-Happel-Stadion, Wiedeń, Austria

Coldplay Wiedeń

Nadeszła bardzo długo oczekiwana chwila! Chris Martin, wokalista Coldplay, ogłosił, że latem 2017 roku zespół będzie kontynuował europejską trasę koncertową promującą A Head Full of Dreams - najnowszy krążek londyńskiego zespołu. Oznacza to, że już niebawem będziesz mieć wyjątkową okazję, aby wziąć udział w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku.

Coldplay zagra na Ernst-Happel-Stadion 11 czerwca 2017

Jednym z przystanków tournée będzie Wiedeń. Przypomnijmy, że w 2016 roku Brytyjczycy nie zawitali do Austrii, ale już niebawem tamtejsi fani będą mogli cieszyć się występem swoich idoli. Kup swoje bilety na koncert Coldplay w Wiedniu, który odbędzie się 11 czerwca 2017 i delektuj się nie tylko utworami z nowej płyty, ale i klasycznymi hitami takimi jak Atlas, Clocks, Speed of Sound czy Viva la Vida na żywo. Na każdy koncert Coldplay przybywają dziesiątki tysięcy fanów wypełniając stadiony po brzegi, a bilety są wyprzedawane w mgnieniu oka. Nie zwlekaj i zapewnij sobie miejsce na Ernst-Happel-Stadion już teraz póki jeszcze nie jest za późno.


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

StubHub jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Coldplay

  • Stadion Narodowy, Warszawa, Polska
  • Singapore National Stadium, Singapore, Singapur
  • Singapore National Stadium, Singapore, Singapur
  • Mall of Asia Concert Grounds, Manila, Filipiny
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.