Olympiastadion, Monachium, Niemcy

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Coldplay

  • Stadion Narodowy, Warszawa, Polska
  • Olympiastadion München, München, Niemcy
  • Parc Olympique Lyonnais, Lyon, Francja
  • Unknown (Wien, AT), Wien, Austria

Coldplay Monachium

Coldplay znowu w Europie! Kolejny etap trasy koncertowej A Head Full of Dreams 2017 rozpocznie się w 6 czerwca od koncertu w Monachium na stadionie Olimpijskim (Olympiastadion). Kapela odwiedzi także inne niemieckie miasta: Lipsk, Hanower i Frankfurt. Świetną wiadomością dla polskich fanów brytyjskiej formacji jest planowany na 18 czerwca 2017 koncert w Warszawie (bilety na koncert Coldplay w Polsce tutaj). Jak widać, Anglicy dysponują niewyczerpanymi pokładami sił i nie spoczną dopóki nie zaspokoją zapotrzebowania na dalsze koncerty. 

Dla milionów fanów Chrisa Martina i spółki ogłoszenie nowych koncertów Coldplay w Europie jest wielkim powodem do radości. Na powrót brytyjskiej formacji do Europy będziemy musieli poczekać do czerwca 2017, ale nikt chyba nie wątpi, że warto być cierpliwym. Bilety na pierwszą część europejskiej trasy promującej A Head Full of Dreams zostały wyprzedane w mgnieniu oka. Teraz, Coldplay wraca na Stary Kontynent, aby odwiedzić miasta, które nie znalazły się w tournée 2016. Nie zwlekaj i sięgnij po swoje bilety na Coldplay w Monachium lub, w którymkolwiek z pozostałych miast trasy i zapewnij sobie noc pełną wspaniałych muzycznych wrażeń.

 

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Coldplay Monachium

Olympiastadion

  • Monachium
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.