Stadio San Siro, Mediolan, Włochy

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Coldplay


Coldplay Mediolan

Coldplay podbija Europę! Brytyjska formacja założona przed dwudziestu laty w Londynie przez Chrisa Martina i Jonny’ego Bucklanda wciąż przyciąga dziesiątki tysięcy fanów na każdy z koncertów promujących najnowszy, siódmy album zatytułowany A Head Full of Dreams (2015). W piątek 7 października ruszyła sprzedaż biletów na koncert Coldplay w Mediolanie zaplanowany na 3 lipca 2017.  Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku do stolicy Lombardii. Kapela zagra na legendarnym stadionie San Siro, na którym swoje mecze rozgrywają takie kluby jak AC Milan i Inter Mediolan i gdzie odbył się ostatni finał Ligi Mistrzów. 

Nie możesz wziąć udziału w koncercie Coldplay w Warszawie? Sprawdź na StubHub gdzie odbędą się pozostałe koncerty.

Przyszłoroczna trasa koncertowa A Head Full of Dreams 2017 Tour, oprócz Włoch, zawita także do kilku innych krajów, wśród których nie mogło zabraknąć Polski. Koncert Coldplay w Polsce odbędzie się 18 czerwca 2017 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Bilety na wszystkie koncerty Coldplay czekają w StubHub. 

 

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Coldplay Mediolan

Stadio San Siro

  • Mediolan
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.