Commerzbank Arena, Frankfurt, Niemcy

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Coldplay


Coldplay Frankfurt

Nareszcie! Nadeszła chwila, na którą czekali wszyscy fani Coldplay. Chris Martin, wokalista grupy, ogłosił, że w 2017 roku zespół powróci do Europy, aby kontynuować trasę koncertową promującą A Head Full of Dreams - najnowszy krążek londyńskiego zespołu. Oznacza to, że już niebawem będziesz mieć wyjątkową okazję do wzięcia udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku.

W jakich miastach będziemy mogli zobaczyć Coldplay na żywo?

Europejskie tournée rozpocznie się na początku czerwca w Monachium, po czym odwiedzi Lyon, Wiedeń, Lipsk, Hanower, Warszawę, Göteborg, a po koncercie w Frankfurcie zawita jeszcze do Dublina, Cardiff i Paryża. Kup swoje bilety na koncert Coldplay we Frankfurcie lub w którymkolwiek z pozostałych miast na StubHub i delektuj się nie tylko utworami z nowej płyty jak np. Adventure of a Lifetime, ale i klasycznymi hitami takimi jak Atlas, Clocks, Speed of Sound czy Viva la Vida na żywo. Na każdy koncert Coldplay przybywają dziesiątki tysięcy fanów wypełniając stadiony po brzegi. Nie zwlekaj i zapewnij sobie miejsce na Commerzbank Arena już teraz póki jeszcze nie jest za późno. Frankfurt jest naprawdę blisko, a kto wie ile lat będziemy musieli czekać na kolejną trasę koncertową Chrisa Martina i spółki?

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Coldplay Frankfurt

Commerzbank Arena

  • Frankfurt
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.