Croke Park Stadium, Dublin, Irlandia

Coldplay Dublin

Potwierdzone! Coldplay, prawdopodobnie najbardziej wpływowy kwartet ostatnich lat, zaplanowało dwa nowe koncerty na wyspach brytyjskich - w Dublinie i w Cardiff. Koncert w Irlandii odbędzie się na potężnym stadionie Croke Park 30 czerwca 2017. Coldplay, w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej nowy album A Head Full of Dreams (2015 )oprócz Irlandii i Wielkiej Brytanii odwiedzą także Polskę - oczywiście na StubHub nie mogło zabraknąć biletów na koncert Colplay w Warszawie. Inne kraje do, których zawita tournée to Francja, Niemcy, Włochy, Szwecja i Belgia. 

Ogromne zainteresowanie biletami na Coldplay „zmusiło” zespół do przedłużenia tournée 

W 2016 roku angielska formacja odwiedziła już Europę. Pierwsza część trasy była absolutnym sukcesem. Stadiony pękały w szwach, a bilety na koncerty rozeszły się w przeciągu kilku godzin. Ogromne zainteresowanie trasą sprawiło, że zespół postanowił ogłosić kilka nowych koncertów, które odbędą się latem 2017 roku. Tym razem Colplay zagra także w Polsce.

Fani grupy dobrze wiedzą jak trudno jest zdobyć bilety na długo wyczekiwany koncert. Wejściówki na popularne wydarzenia zazwyczaj rozchodzą się w mgnieniu oka niczym ciepłe bułeczki. Nie martw się. W StubHub znajdziesz bilety na występ Coldplay w Dublinie oraz na wszystkie pozostałe koncerty grupy w Europie, Australii i Nowej Zelandii. Skorzystaj z okazji i zapewnij sobie wspaniały wieczór na koncercie, który będziesz wspominać latami.

 


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

StubHub jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Coldplay

  • Stadion Narodowy, Warszawa, Polska
  • Singapore National Stadium, Singapore, Singapur
  • Singapore National Stadium, Singapore, Singapur
  • Mall of Asia Concert Grounds, Manila, Filipiny
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.