Signal Iduna Park, Dortmund, Niemcy

Borussia Dortmund - Benfica

Kibice drużyny przyjezdnej powinni zasiąść w sektorze gości "Away Fans Section". StubHub nie ponosi odpowiedzialności za działania podjęte przez organizatorów wobec kibiców zespołu gości próbujących dostać się do innych sektorów stadionu.

Podniesienie pucharu Ligi Mistrzów UEFA to marzenie każdego piłkarza. Jednak, każda drużyna zanim dotrze do finału najpierw musi pokonać mnóstwo skomplikowanych przeciwników. Nawet na niższych stopniach tego prestiżowego turnieju możemy się spotkać z meczami, które swoim poziomem nie mają niczego do pozazdroszczenia półfinałom czy finałowi. Jednym z tych spotkań jest mecz Borussia Dortmund - Benfica. Nie czekaj! Kup już teraz bilety na Borussia Dortmund - Benfica na StubHub i zasiądź na trybunach Signal Iduna Park! Najlepsza, europejska piłka nożna w wykonaniu światowej sławy gwiazd jest w zasięgu kilku kliknięć! Czy chcesz przegapić tak świetną okazję do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu? 


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

StubHub jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Liga Mistrzów 1/8 finału

Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.