Black Sabbath

Bilety na Black Sabbath już tu są! Jedyny w Polsce koncert już 2 lipca 2016! Początek końca jest tuż-tuż! Członkowie Black Sabath ogłosili rozwiązanie zespołu! Po prawie 50 latach działalności, milionach sprzedanych płyt, setkach koncertów i mnóstwie zdobytych nagród brytyjski zespół metalowy zagra ostatnią, pożegnalną trasę koncertową. Żaden miłośnik ciężkiego brzmienia nie powinien przegapić historycznego występu legendarnej kapeli, która przez pięć dekad dorobiła się miana prekursorów metalu. Każdy meloman na samą myśl o zespole Ozzy'iego zaczyna nucić takie klasyki jak Paranoid, War Pigs, Iron Man czy Children of the Grave. A przecież to tylko kilka z dziesiątek wspaniałych utworów jakie pozostawią po sobie muzycy z Birmingham. 

Czy masz zamiar wybrać się na koncert Black Sabbath? Bilety na Black Sabbath w Krakowie wciąż czekają!

Ozzy Osbourne, Geezer Butler i Tony Iommi zagrają jedyny w Polsce koncert w ramach pożegnalnej trasy koncertowej. Tauron Arena w Krakowie ugości na swojej scenie legendy europejskiego i światowego metalu. W 2016 roku tysiące fanów kapeli z Polski i z zagranicy będzie miało niepowtarzalną okazję pożegnać na żywo jeden z najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki współczesnej. Nad czym się jeszcze zastanawiasz? Kup bilety na koncert Black Sabbath w Krakowie już teraz. Wejściówki na pewno nie będą długo czekać bo chętnych do zobaczenia koncertu na żywo jest dużo więcej niż miejsc na trybunach. Nie zwlekaj, wybierz najodpowiedniejsze dla siebie miejsce i kup swój bilet w sposób szybki, łatwy i bezpieczny za pośrednictwem StubHub Polska.


Gdzie

  • Wszystkie
Nie ma jeszcze żadnych zaplanowanych wydarzeń na Black Sabbath
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.