Audioriver

Niezależny Festiwal Audioriver doczekał się 12 edycji! Bilety na audioriver 2017 Independent Worlds Festival już tu są! Nie ma co się dłużej zastanawiać. W tym roku, w dniach 28-30 lipca, na nadwiślanskiej plaży w Płocku będziemy mieli okazję przeżyć fenomenalny weekend przy najlepszej muzyce elektronicznej i niezależnej. Na imprezie zagra kilkudziesięciu artystów reprezentujących różnorodne gatunki muzyczne od house'u, trance'u, po pop i hip-hop. Audioriver 2016 to trzy dni wyśmienitej zabawy i wspaniała szansa do poznania mnóstwa ciekawych ludzi z całej Europy. W zeszłym roku, na płockiej plaży zgromadziło się ponad 27 000 osób. Tego lata rekord na pewno zostanie pobity. 

Oprócz kilkudziesięciu koncertów, organizatorzy przygotowali dla uczestników imprezy wiele innych atrakcji takich jak Kino Festiwalowe, Audioriver Fashion Day czyli targi mody niezależnej oraz Targi Muzyczne, wszystko z myślą o miłośnikach kultury alternatywnej. 

W StubHub możesz znaleźć w sprzedaży dwa warianty biletów na Audioriver 2017:

- Karnet dwudniowy (piątek i sobota na plaży)

- Karnet trzydniowy (piątek i sobota na plaży + Audioriver Sun/Day)


Gdzie

  • Wszystkie
  • Polska
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia: Polska

Plaża nad Wisłą, Płock, Polska
Od 71,53 USD 267 zł Pozostało/y 77 bilety
Od 71,53 USD Pozostało/y 77 bilety
Zobacz bilety
Plaża nad Wisłą, Płock, Polska
Od 89,75 USD 335 zł Pozostało/y 92 bilety
Od 89,75 USD Pozostało/y 92 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.