Atlas Arena, Łódź, Polska

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Ariana Grande


Ariana Grande Łódź

Młoda supergwiazdorka już niebawem wyruszy w ogólnoświatową trasę koncertową w cela promocji swojego najnowszego albumu zatytułowanego Dangerous Woman. Tournée pod szyldem DANGEROUS WOMAN TOUR 2017 rozpocznie się od serii koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, aby następnie odwiedzić Europę. Amerykańska artystka odwiedzi kilkanaście europejskich miast, wśród których znalazła się Łódź. Koncert Ariany Grande w Polsce zaplanowano na 1 czerwca 2017 w łódzkiej Atlas Arenie. Nie zwlekaj i czym prędzej sięgnij po swoje bilety na Arianę Grande w Polsce! Taka okazja może się nie powtórzyć! 

Ariana zaśpiewa w Łodzi w Dzień Dziecka

Czy to przypadek, że wokalistka z Florydy wystąpi w Polsce właśnie 1 czerwca czyli w Międzynarodowy Dzień Dziecka? Najprawdopodobniej tak, ale zapewne wiele Arianators (bo takim przydomkiem określa się fanki i fanów Ariany) wykorzysta ten szczęśliwy zbieg okoliczności, aby zdobyć swoje bilety na Arianę Grande np. jako prezent. 

Ariana Grande na małym i na wielkim ekranie

Ari, podbija serca publiczności nie tylko swoją muzyką. Oprócz kariery jako wokalistka, Grande jest także gwiazdą kina, telewizji i teatru. To właśnie na deskach Brodway’u swoją rolą Charlotte w sztuce Musical 13 Ariana zdobyła uznanie krytyki, które okazało się biletem do kolejnych sukcesów. W 2010 roku Ari wcieliła się w postać Cat Valentine w serialu Victorious, a w 2013 r. w jego spin-offie Sam & Cat. Ostatnio mogliśmy zobaczyć Arianę także na wielkim ekranie w filmie Zoolander 2 (2016)

 

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Ariana Grande Łódź

Atlas Arena

  • Łódź
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.