Tauron Arena, Kraków, Polska Holding lub spółka?

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Andrea Bocelli


Andrea Bocelli Kraków

Andrea Bocelli kocha polską publiczność, a polska publiczność kocha Andreę Bocelliego. Włoski tenor po raz kolejny odwiedzi nasz kraj. Tym razem koncert artysty odbędzie się 11 listopada 2017 w Tauron Arenie w Krakowie. Przypomnijmy, że Bocelli wystąpi także w sierpniu na Wałach Chrobrego w Szczecinie (bilety na koncert tutaj). Zapraszamy wszystkich chętnych na niezapomnianą, muzyczną ucztę. Podczas krakowskiego występu Włochowi będzie towarzyszyć orkiestra symfoniczna z chórem oraz goście specjalni. Bilety na Andreę Bocelliego czekają na StubHub.

Bocelli znany jest na całym świecie dzięki jego długiej i różnorodnej karierze muzycznej obejmującej tak rozbieżne gatunki jak pop, opera czy muzyka klasyczna. Pomimo tego, że od dzieciństwa jest niewidomy nie miał problemów z podbijaniem europejskich i światowych list przebojów takimi utworami jak “Time to say goodbye” (zaśpiewany wraz z Sarą Brightman), czy coverem “O Sole Mio”. Andrea Bocelli współpracował także z takimi autorytetami muzycznej sceny jak Celine Dion czy Luciano Pavarotti. Właśnie Celine Dion, bliska przyjaciółka Bocellego powiedziała o nim, że "gdyby tylko Bóg mół śpiewać, jego głos brzmiałby tak jak głos Andrei".

 

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Andrea Bocelli Kraków

Tauron Arena

  • Kraków
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.