Alt-J (∆)

Alt-J (∆) to brytyjski zespół załoźony w 2007 roku. Tworzą go Joe Newman, Thom Green, Gus Unger-Hamilton i Cameron Knight. Muzyka reprezentowana przez grupę to indie rock z mieszanką folku i elektroniki. Ich melodyjna, alternatywna muzyka z elementami eksperymentalnego rocka, stała się szybko popularna wśród młodzieży nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też i w całej Europie. Zespół debiutował albumem An Awsome Wave wydanym w 2012, na którym znalazł się przebój Something Good. Kolejny krążek ukazał się dwa lata później. This Is All Yours zawiera piosenkę Hunger of the Pine, do której swojego wokalu użyczyła Miley Cyrus.

Posłuchaj na żywo Alt-J i zdobądź bilety na kolejny koncert zespołu! StubHub oferuje najlepsze wejściówki na koncerty i festiwale oraz bezpieczne transaksje online. Nie zwlekaj!


Gdzie

  • Wszystkie
  • Francja
  • Hiszpania
  • Ukraina
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia międzynarodowe

La Caja Magica, Madrid, Hiszpania
Los abonos son válidos para los días 6, 7 y 8 de julio | Los menores de 16 años deben ir acompañados de padre, madre o tutor legal.
Od 172,84 USD 703,3 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 172,84 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
La Caja Magica, Madrid, Hiszpania
Od 150,09 USD 610,76 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 150,09 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Hippodrome de Longchamp, Paris, Francja
RED HOT CHILI PEPPERS, THE WEEKND, IMAGINE DRAGONS, LANA DEL REY, DJ SNAKE, NEKFEU, LONDON GRAMMAR, ALT-J, PIXIES , LIAM GALLAGHER, IAM, EDITORS, LA FEMME, SKEPTA, LP, KALEORIVAL SONS, CRYSTAL FIGHTER
Od 91,01 USD 370,33 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 91,01 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Art-zavod Platforma, Kiev, Ukraina
Niedostępne
Niedostępne
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.