Ajax

Rusza Eredivisie co oznacza potężny zastrzyk piłkarskich emocji dla fanów holenderskiego futbolu. Nie przegap meczów najlepszej niderlandzkiej drużyny. Kup bilety na Ajax w StubHub i oglądaj na żywo jak drużyna z Amsterdam Arena walczy o swoje 34 mistrzostwo Holandii. W latach 2010 - 2014 stoliczny klub nieprzerwanie kończył krajowe rozgrywki na pierwszej pozycji, aż do sezonu 2014/2015 kiedy to musiał uznać wyższość swojego największego rywala PSV Endhoven. 

Obecnie w barwach Ajaxu gra Arkadiusz Milik. W zeszłm sezonie grał jako zawodnik wypożyczony z Bayeru Leverkusen, ale od kwietnia 2015 Arek jest pełnoprawnym piłkarzem Ajaxu na następne 4 lata. Reprezentant Polski, w sezonie 2014/2015 zaliczył 23 trafienia w 33 występach w lidze, Pucharze Holandii i w rozgrywkach europejskich. 

Zobacz grę Akadiusza Milika i kibicuj na żywo najlepszej holenderskiej drużynie! Sprawdź, gdzie klub rozegra swoje kolejne spotkanie i kup bilety na mecze Ajaxu na StubHub już teraz!


Gdzie

  • Wszystkie
Nie ma jeszcze żadnych zaplanowanych wydarzeń na Ajax
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.