Tauron Arena, Kraków, Polska

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Aerosmith


Aerosmith Kraków

Trasa Aero-Vederci Baby! odwiedzi Polskę 2 czerwca 2017! Pożegnalny koncert Aerosmith odbędzie się na scenie Tauron Areny w Krakowie. Czy chcesz go przegapić? Jeśli nie to nie zwlekaj i kup już dziś swoje bilety na Aerosmith dostępne na StubHub! Druga taka okazja już się nie powtórzy! 

Czego możemy się spodziewać po koncercie Aerosmith w Krakowie?

Kiedy zgasną światła, publiczność zamilknie, zabrzmią pierwsze gitarowe riffy, a tętno tysięcy zgromadzonych na krakowskiej arenie fanów wzrośnie nie będzie wątpliwości, że koncert Aerosmith w Polsce to wydarzenie historyczne. Powietrzni Kowale rozpalą krakowską scenę do czerwoności. Tylko od Ciebie zależy, czy weźmiesz udział w jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń ostatnich lat.  Letni koncert bostońskiej formacji nie jest pierwszą -, ale najprawdopodobniej ostatnią - wizytą Stevena Tylera i spółki w naszym kraju. Trasa, która rozpoczęła się pod koniec września 2016 w Ameryce Południowej, a już niebawem odwiedzi Europę nosi nazwę Aero-Vederci Baby! czyli wynik gry słów łączącej „Aero” (od Aerosmith) i „Vederci” (od wł. arrivederci czyli pożegnanie). Tournée ma położyć kres ponad 45-letniej karierze jednego z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii rocka. Zapewne koncert Aerosmith w Krakowie będzie należał do najbardziej wzruszających i emocjonalnych, ale i zarazem najbardziej energetycznych i „czadowych” imprez ostatnich lat. Pewne jest też, że bilety na Aerosmith w Polsce rozejdą się "jak świeże bułeczki" więc warto się pośpieszyć z ich zakupem.

Mamy świetną wiadomość dla posiadaczy biletów na koncert Aerosmith w Posce: zanim na scenę wyjdą Steven Tyler i spółka zgromadzeni na Tauron Arenie fani rocka zostaną rozgrzani przez niemiecką formację Beyond The Black. Młody zespół z Monachium, który wystąpi w roli supportu, gra mocny metal symfoniczny, któe zapewne przypadnie do gustu krakowskiej publiczności.

 

ZAMKNIJ

Masz problem ze znalezieniem pożądanej ceny?

Podaj nam więcej szczegółów dotyczących biletów, których szukasz i powiadomimy Cię, jak tylko się pojawią

Powiadom mnie!

Aerosmith Kraków

Tauron Arena

  • Kraków
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.