Adele

Właśnie ukazał się "Hello" - singiel zapowiadajcy najnowszą płytę Adele ( nowy album "25" pojawił się na rynku się 20 listopada 2015). Przez pierwsze 24 godziny od momentu pojawienia się w sieci utwór został odsłuchany ponad 4 miliony razy na spotify i obejrzany ponad 30 mln razy na Vevo stając się od razu absolutnym numerem jeden na wszytskich najważniejszych listach przebojów na całym świecie. Można więc sobie wyobrazić, że kiedy tylko pojawią się bilety na koncert Adele fani piosenkarki wykupią je w ciągu kilku godzin.

Adele w Polsce? Już niedługo marzenia tysięcy polskich fanów mogą się spełnić. Brytyjska kompozytorka i wokalistka właśnie wydaje swoją trzecią płytę, na którą musieliśmy czekać ponad cztery lata. Nowy Album wiąże się z promocją płyty, a co za tym idzie -  trasą koncertową. Jeśli do tego dojdzie, sukces imprezy jest zagwarantowany bo koncert Adele w Polsce stałby się najważniejszym wydarzeniem muzycznym roku, a to dlatego, że mimo ogomnej popularności jaką cieszy się w naszym kraju wykonawczyni takich hitów jak "Rolling in the Deep", "Someone Like You" czy "Set Fire to the Rain" jeszcze nigdy nie odwiedziła Polski. 

Adele jest wokalistką jedyną w swoim rodzaju, a jej styl jest niemożliwy do pomylenia z jakimkolwiek innym. Hipnotyzująca siła, melodyjność i głębia głosu młodziutkiej artystki połączone z wzruszającymi, przemyślanymi tekstami piosenek sprawiają, że twórczość gwiazdy z Tottenhamu jest wyjątkowa. Nikogo nie dziwi oszałamiający sukces artystki, która ma na swoim koncie prawie 40 milionów sprzedanych płyt (album "21" z 2011 roku, z liczbą ponad 30 mln sprzedaży jest jak do tej pory najlepiej sprzedającą się płytą XXI w.). Czy "25" pobije rekord swojego poprzednika? Wszystko na to wskazuje. Jak na razie pozostało nam tylko cierpliwe czekać na koncert Adele w Polsce. Kiedy to się wreszcie stanie, bilety na to wydarzenie będą na Ciebie czekać w StubHub!


Gdzie

  • Wszystkie
  • Wielka Brytania
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia międzynarodowe

Wembley Stadium, London, Wielka Brytania
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Wembley Stadium, London, Wielka Brytania
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Wembley Stadium, London, Wielka Brytania
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Wembley Stadium, London, Wielka Brytania
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.