Często zadawane pytania:

4 sierpnia 2016 roku Ticketbis stał się częścią StubHub. W ciągu najbliższych miesięcy przeprowadzimy odnowę szaty graficznej naszej strony oraz unifikację oferty biletów z portali Ticketbis i StubHub.

Czym jest Ticketbis?

Ticketbis to platforma, ułatwiająca kontakt pomiędzy osobami sprzedającymi niepotrzebne im bilety i tymi, którzy chcą je kupić. Od 2009 roku nadzrorowaliśmy ponad 300 000 transakcji na ponad 90 000 różnych wydarzeń w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji i Australii.

Naszym podstawowym założeniem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa transakcji i tego, aby i nabywca i sprzedawca mogli przeprowadzić transakcję w sposób zadowalający obydwie strony. Jako pośrednicy jesteśmy w pełni zaangażowani w zapewnienie sukcesu transakcji.

Czym jest StubHub?

W StubHub nasz cel jest jasny: pomóc fanom sportu, muzyki i teatru w odnalezieniu najlepszej rozrywki. Jesteśmy ogniwem łączącym użytkowników z ich ulubionymi zespołami, wykonawcami i spektaklami, umożliwiającym także poznawanie nowych wydarzeń i imprez, które zapewne przypadną im do gustu. Będąc największą platformą handlu biletami on-line na świecie ułatwiamy fanom zakup i sprzedaż biletów na dziesiątki tysięcy wydarzeń, z dowolnego miejsca w dowolnej chwili. Nasza aplikacja StubHub kompatybilna z iPhone, iPad, Apple Watch i Android pozawala na korzystanie z naszej platformy nie tylko na urządzeniach stacjonarnych, ale i na mobilnych. Z chwilą nabycia Ticketbis w sierpniu 2016 roku, StubHub stał się najlepszym sposobem na cieszenie się wydarzeniami na żywo począwszy od chwili zakupu biletów aż do zakończenia się imprezy.

Dlaczego bilety na to samo wydarzenie mają różne ceny?

Sprzedawca wystawia na sprzedaż bilety po cenie jaką uznaje za stosowną. Nie wszystkie bilety mają ten sam koszt ponieważ każdy sprzedawca określa cenę, która nie zawsze będzie odpowiadała tej za którą nabył on bilet. Dlatego też, w Ticketbis możesz znaleźć bilety po cenach i wyższych i niższych od ceny pierwotnej.

Czy bezpiecznie kupować na Ticketbis?

To najbezpieczniejszy sposób zakupu biletów ze względu na sposób w jaki płacimy sprzedawcom. Sprzedawca nie otrzymuje pieniędzy za bilet zanim nabywca nie weźmie udziału w wydarzeniu. W ten sposób upewniamy się, że bilet jest oryginalny i że miejsce za które zapłacono jest rzeczywiście miejscem do którego upoważnia bilet. Poza tym, każdy sprzedawca jest zobowiązany wprowadzić do systemu dane ze swojej karty kredytowej w ramach zagwarantowania bezpieczeństwa transakcji.

Czy bezpiecznie sprzedawać na Ticketbis?

Sprzedawcy zpewnia się zapłatę za bilet w sposób automatyczny, w momencie upłynięcia określonego w warunkach czasu. W razie zaistnienia jakiegokolwiek problemu z zapłatą, Ticketbis poniesie odpowiedzialność za straty, nie narażając sprzedawcy na żadne niedogodności.

Istnieje Biuro Obsługi Klienta?

Tak, posiadamy biura obsługi klienta na całym świecie. Nasze biura są rozmieszczone w różnych państwach, co ułatwia obsługę naszych klientów w sposób spersonalizowany i dostosowany do poszczególnych rynków. W ten sposób zawsze możemy obsłużyć naszych użytkowników w ich języku, udzielając rzetelnych i dokładnych informacji dotyczących procesu zakupu i sprzedaży. Możesz skontaktować się z nami pisząc na kontakt.polska@ticketbis.com

W jaki sposób wysyłane są bilety?

W momencie potwierdzenia transakcji poinformujemy sprzedawcę w jaki sposób nadać wysyłkę na adres podany przez nabywcę. Upewniamy się, że wszystkie zakupione na naszej stronie bilety docierają na czas przed rozpoczęciem wydarzenia.

W razie zakupów typu last minute, bilety będą dostarczone w określonym przez nabywcę miejscu, w pobliżu hali lub stadionu gdzie odbędzie się wydarzenie, aby uniknąć jakichkolwiek nieprzewidzianych niedogodności i zapewnić, że dotrą bez problemu do rąk nabywcy.

Jest wiele podobnych biletów. Jak wybrać najlepsze?

Oto kilka rad:

Dlaczego warto wybrać Ticketbis?

Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.